компанія верокеш напевно не цікавиться реальним номером людини яка взяла кредит,тому що вони дзвонять по сто разів на день за погашення кредиту людини яку я взагалі незнаю,немаю поняття хто це такий.
після таких дзвінків напевно треба прямувати до психіатра ,адже нерви не витримують














