Про нас

Банки.юа

Banki.ua - фінансовий маркетплейс, онлайн платформа пошуку та порівняння фінансових і страхових продуктів, майданчик для спілкування банків, страхових компаній і МФО зі своїми клієнтами.

Мета проекту - спростити процедуру вибору фінансових продуктів. Надати достовірну і оперативну інформацію світу фінансів.

120 000+ Відвідувачів за місяць
150+ Фінансових компаній на сайті
1 200+ Фінансових продуктів на сайті

Що у нас є корисного для вас?

Порівняння продуктів і послуг

Банки.юа дає можливість порівняти пропозиції банків і страхових компаній за наступними категоріями: кредитні картки, дебетові картки, депозити, автокредити, іпотека, споживчі кредити, позики, ОСАГО. Ми допоможемо заощадити вам не тільки гроші, але і час.

Акції і новини

Кожен день ми публікуємо останні акції та новини фінансових компаній, які дозволять дізнатися про новинки, важливі події в галузі, акції та бонуси компаній.

Відгуки

Ну куди ж без відгуків? Багато користувачів діляться своїм позитивним або негативним досвідом користування тією чи іншою послугою. На підставі відгуків ви самі можете вибрати банк або страхову компанію, послугами якої скористаєтеся, або не скористаєтеся)).

Рейтинги

На підставі відгуків і оцінок користувачів на Banki.ua ми формуємо народні рейтинги банків, страхових компаній і фінансових організацій.

Хто ми?

Паламарчук Сергій

Паламарчук Сергій - Founder
Засновник та ідейний натхненник порталу Banki.ua. Більше 10 років роботи в сфері IT, з них 3 роки в FinTech.

Крупник Сергій

Крупник Сергій - Фахівець з банківських продуктів
Вища економічна освіта. У 2010 році закінчив Хмельницький національний університет за напрямком "Економіка підприємства", ступінь магістра. На сайті веде розділи: банківські картки, кредити, депозити. Займається аналізом та порівнянням банківських продуктів.

Громов Олег

Громов Олег - Головний редактор
Вища економічна освіта. Закінчив Київський державний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Економічна географія». На сайті пише про банки, фінанси, макроекономіку, АПК, ринки праці та нерухомості, статті економіко-правової тематики.

Наша історія

2008

Рік заснування порталу. Метою проекту було надати вичерпну інформацію про банківські продукти.

2011

Проект став частиною ІА «Банки.ру». Було проведено редизайн сайту, додані нові розділи.

2013

Глобальний редизайн проекту. Повністю змінилась структура сайту.

2020

Нова сторінка в історії Банки.юа. Портал став фінансовим маркетплейсом. З’явився каталог кредитів, депозитів, банківських карток. Користувачі сайту мають змогу порівнювати фінансові продукти та оформлювати на них онлайн заявку.

2021

Запуск нових фінансових продуктів. Тепер на Банки.юа можна розрахувати вартість КАСКО від лідерів ринку і подати заявку на оформлення. З'явилася можливість оформлення заставного кредиту і перекредитування. У розробці інші фінансові послуги.

Банки.юа став інформаційним партнером маштабних галузевих заходів FinYear 2021 та PaySpace Magazine Awards 2021

2023

Запустили особистий кабінет для банків, страхових та фінансових компаній. Тепер установи можуть з офіційних аккаунтів відповідати на відгуки користувачів.

Про нас пишуть

Цінності та соціальна відповідальність Banki.ua

Ми у Банки.юа дотримуємося принципу відповідального споживання природних ресурсів (responsible consumption). В офісі компанії намагаємося не використовувати одноразові речі (пластиковий посуд) та використовуємо систему роздільного збору та переробки сміття. Співробітники компанія періодично беруть участь в екологічних заходах щодо висадки дерев та озеленення навколишнього середовища. У документообігу та особистих комунікаціях Банки.юа віддає перевагу цифровим носіям інформації замість паперових.