Про нас

Banki.ua - фінансовий маркетплейс, онлайн платформа пошуку та порівняння фінансових і страхових продуктів, майданчик для спілкування банків, страхових компаній і МФО зі своїми клієнтами.

Мета проекту - спростити процедуру вибору фінансових продуктів. Надати достовірну і оперативну інформацію світу фінансів.

Що у нас є корисного для вас?

Порівняння продуктів і послуг

Банки.юа дає можливість порівняти пропозиції банків і страхових компаній за наступними категоріями: кредитні картки, дебетові картки, депозити, автокредити, іпотека, споживчі кредити, позики, ОСАГО. Ми допоможемо заощадити вам не тільки гроші, але і час.

Акції і новини

Кожен день ми публікуємо останні акції та новини фінансових компаній, які дозволять дізнатися про новинки, важливі події в галузі, акції та бонуси компаній.

Відгуки

Ну куди ж без відгуків? Багато користувачів діляться своїм позитивним або негативним досвідом користування тією чи іншою послугою. На підставі відгуків ви самі можете вибрати банк або страхову компанію, послугами якої скористаєтеся, або не скористалися)). 

Рейтинги

На підставі відгуків і оцінок користувачів на Banki.ua ми формуємо народні рейтинги банків, страхових компаній і фінансових організацій.

Хто ми?

Паламарчук Сергій - Founder
Засновник таі ідейний натхненник порталу Banki.ua. Більше 10 років роботи в сфері IT з них 3 роки в FinTech.

Крупник Сергій - Фахівець з банківських продуктів
Вища економічна освіта. На сайті веде розділи: банківські картки, кредити, депозити. Займається аналізом та порівнянням банківських продуктів.