Редакційна політика Банки.юа

Хто ми

Банки.юа – незалежний інформаційний портал про банківський сектор та фінанси. Наші матеріали спрямовані перш за все на споживача фінансових продуктів та послуг. Наша редакція керується принципами та правилами чесної, об’єктивної та незалежної журналістики у своїй роботі. Наша мета – допомогти вам визначитися з вибором того чи іншого фінансового продукту.

Про що ми пишемо

Новини

Коротко висвітлюємо інформацію про ту чи іншу подію у світі фінансів чи економіки. Розповідаємо про нові продукти та послуги від фінансових компаній. Інформуємо про курс валют, рішення органів влади, що можуть вплинути на фінансовий сектор. Намагаємося не надавати власну оцінку подіям.

Огляд продуктів та послуг

Детально розбираємо фінансовий продукт чи послугу (кредит, депозит, картку, страхування), порівнюємо з іншими схожими продуктами, робимо висновки та допомагаємо користувачеві визначитися з вибором.

Рейтинги

Складаємо рейтинги банків, страхових та макрофінансових компаній на основі даних взятих з відкритих джерел (НБУ, сайти фінансових установ та державних органів влади). У складанні рейтингів керуємося об’єктивними даними. Ми не змінюємо позицію компанії в рейтингу коли нас про це просять.

Статті та публікації

В публікаціях ми намагаємося детально розібратися в темі, запитуємо думку експертів, наводимо статистичні дані, цифри, таблиці та графіки. Намагаємося розкрити суть питання і дати виважену оцінку. Посилаємося на авторитетні джерела інформації.