Автоцивілка (ОСАГО) онлайн калькулятор

Страхування авто без додаткових комісій. Знижка до 15%

Вартість поліса автоцивілки ОСЦПВ для легкових авто

Вартість полісу розраховано для населених пунктів п’ятої зони з низькою інтенсивністю руху. В залежності від місця вашої реєстрації вартість страховки може відрізнятися. Натисніть кнопку «Розрахувати поліс», щоб дізнатися ціну поліса для вашого населеного пункту.

 • Двигун до 1600 см3, від: 366 грн.
 • Двигун 1600-2000 см3, від: 417 грн.
 • Двигун 2001-3000 см3, від: 432 грн.
 • Двигун від 3001 см3, від: 666 грн.
 • Електроавтомобіль, від: 329 грн.

Пропозиції по автострахуванню від кращих страхових компаній України

+18 страхових

Які переваги оформлення автоцивілки онлайн на Banki.ua?

Вигідно
Порівнюємо пропозиції більше 25 страхових компаній. Економія до 15%. Без додаткових комісій.
Швидко
Оформлення полісу онлайн займає 5-7 хвилин в будь-який час доби без вихідних.
Надійно
Поліс одразу потрапляє до бази МТСБУ. Електронна версія є офіційним документом.
Зручно
Не потрібно їхати в офіс страхової. Поліс можна завантажити у свій мобільний телефон, або роздрукувати.

Які ризики покриває автоцивілка?

Збитки, нанесені майну третіх осіб
130 000 гривень

Збитки, нанесені життю або здоров’ю третіх осіб
260 000 гривень

Максимальна страхова сума електронної страховки на машину за збитки, нанесені життю та здоров’ю потерпілих, сягає до 260 000 гривень на одного потерпілого. Максимальна страхова сума електронного ОСАГО за збитки, нанесені майну потерпілих, сягає до 130 000 гривень. При бажанні ці ліміти можна збільшити, оформивши добровільну автоцивілку.

Як оформити поліс страхування автомобіля?

 1. 1 В формі пошуку введіть данні про ваше авто та здійсніть пошук полісу;
 2. 2 Виберіть пропозицію тієї страхової компанії, яка вам найбільше підходить;
 3. 3 Оплатіть поліс автострахування карткою та отримайте його на e-mail.

Популярні питання про автоцивілку

Що таке електронний поліс ОСЦПВ (еОСАГО)?

ОСЦПВ (автоцивілка, ОСАГО) – Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів – обов’язковий вид автострахування, метою якого є забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну третіх осіб при експлуатації транспортних засобів. Електронний поліс – цифровий аналог паперового полісу, має аналогічну юридичну силу.

Скільки коштує оформити автостраховку ОСАГО онлайн?

Вартість страховки розраховується для кожного авто індивідуально. Ціна залежить від типу транспортного засобу, об’єму двигуна, місця реєстрації автовласника та стажу водія. Для того, щоб дізнатися точну вартість автоцивілки, натисніть на кнопку «Розрахувати поліс» та в формі пошуку введіть необхідну інформацію.

Які документи потрібні, щоб оформити автоцивілку?

Для оформлення автостраховки еОСАГО фізичній особі необхідно паспорт громадянина України або водійське посвідчення, ідентифікаційний номер та технічний паспорт автомобіля.

Як я зможу отримати свій поліс?

Після оформлення поліс автострахування буде надісланий на вашу електрону адресу (e-mail). Його можна завантажити на свій смартфон або роздрукувати.

Хто має право на знижку та пільги при оформленні автоцивілки?

Відповідно до Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» згідно зі статтею 13 на знижку в 50% мають наступні категорії громадян: учасник війни, особа з інвалідністю II групи, особа, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесена до I або II категорії, пенсіонер, а забезпечений транспортний засіб має робочий об'єм двигуна до 2500 сантиметрів кубічних включно та належить цьому громадянину на праві власності. Зазначена пільга надається за умови особистого керування таким транспортним засобом.

Відповідно до цього ж закону учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності та особи з інвалідністю внаслідок війни, що визначені законом, особи з інвалідністю I групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами, а також особи, що керують транспортним засобом, належним особі з інвалідністю I групи, у її присутності, звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності на території України. Відшкодування збитків від дорожньо-транспортної пригоди, винуватцями якої є зазначені особи, проводить МТСБУ у порядку, визначеному цим Законом.

Електронна автоцивілка діє так само, як і звичайний поліс, роздрукований на бланку?

Так, електронна автоцивілка має таку ж саму юридичну силу, як і звичайний паперовий поліс. Електронний поліс автострахування ви можете роздрукувати, або зберігати в своєму смартфоні.

Як я зможу пред'явити поліції автоцивілку?

У відповідності з пунктом 2.1 частиною ґ «Правил дорожнього руху», під час перевірки патрульною службою ви можете пред’явити електронний поліс на електронному носії (смартфоні, планшеті) або роздруковану паперову версію страховки. Відомості про дійсність полісу можна перевірити онлайн на сайті МТСБУ.

Що таке пряме врегулювання?

Пряме врегулювання збитків (ПВЗ) – це можливість потерпілого в ДТП звернутися за виплатою компенсації по ОСЦПВ до своєї страхової компанії, а не страхової компанії винуватця. При цьому обов’язковою умовою є те, що страхова компанія винуватця також є учасником програми про пряме врегулювання. Також слід враховувати, що до своєї страхової компанії можна звертатись тільки за відшкодуванням шкоди, заподіяної майну. При відшкодуванню шкоди здоров’ю та життю доведеться звертатись до страхової компанії винуватця ДТП.

Де можна перевірити дійсність електронної автоцивілки?

Дійсність автоцивілки на конкретну дату можна перевірити на сайті МТСБУ – mtsbu.ua у розділі «Перевірка автоцивілки». У відповідному полі ви можете ввести номер авто або номер страхового полісу та дізнатися всю необхідну інформацію по автомобіль та страхову компанію.

Діятиме страховка, якщо за кермом не власник автомобіля?

Поліс автоцивілки ОСЦПВ оформлюється на конкретний автомобіль, а не на водія. Тому його дія розповсюджується на всіх водіїв, які керують даним транспортним засобом на законних підставах.

Що таке страховий випадок?

Страховий випадок по ОСЦПВ – дорожньо-транспортна пригода, яка сталася за участю застрахованого транспортного засобу, і з настанням якої виникає обов'язок страхової компанії здійснити виплату страхового відшкодування за шкоду життю, здоров'ю або майну застрахованій особі.

Що таке страхова сума та франшиза?

Страхова сума – це сума, у межах якої страхова компанія має виплатити відшкодування у разі настання страхового випадку. Для ОСАГО ця сума становить 130 000 гривень при заподіянню шкоди майну і 260 000 гривень при заподіянню шкоди здоров’ю третіх осіб. Ці суми можна збільшити, якщо замовити добровільне страхування цивільної відповідальності – ДЦВ.

Франшиза – це фіксована сума, яку оплачує винуватиць ДТП. Розмір франшизи, якщо вона передбачена договором страхування, може сягати 1000 - 2600 гривень. Є варіанти полісу з нульовою франшизою, при цьому вартість страхування буде дещо вищою.

Що таке ДЦВ?

Стандартна страхова сума ОСЦПВ не завжди дає змогу покрити збитки, заподіяні під час ДТП третій особі. При цьому винуватець ДТП вимушений з власної кишені доплачувати за ремонт авто чи лікування потерпілого. Щоб не виникло такої ситуації, можна оформити ДЦВ — добровільне страхування цивільної відповідальності (добровільна автоцивілка), яка збільшує страхову суму додатково від 100 000 до 1 000 000 гривень. При цьому кінцева вартість страховки авто збільшується не суттєво. Дізнатись вартість ОСЦПВ + ДЦВ та порівняти пропозиції страхових компаній можна на нашому сайті.

Що таке МТСБУ?

Моторне Транспортне Страхове Бюро України (МТСБУ) – об'єднання страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. Членство страхових компаній у МТСБУ є обов'язковою умовою здійснення діяльності щодо оформлення автоцивілки.

Як оформити електронний поліс страхування авто ОСЦПВ?

 • В формі пошуку вкажіть тип авто, об’єм двигуна, місто вашої реєстрації та натисніть кнопку «Розрахувати»;
 • В списку пропозицій виберіть ту, яка вам найбільше підходить за ціною, страховою компанією чи додатковими параметрами;
 • Виконайте реєстрацію та вкажіть точні данні ваші та вашого авто. Виконайте оплату полісу. Поліс буде надіслано на адресу вашої електронної пошти. Його можна роздрукувати, або завантажити у свій смартфон.

Рейтинг страхових компаній - ТОП10

Відгуки про автоцивілку

Євроінс УкраїнаЄвроінс Україна
Ні в якому разі не страхуйте в данній страховій! 
1
Середня: 1 (1 голос)
05.12.2023
Був потерпілим в Києві, Страхова винуватся Євроінс Україна. Після звернення до н...
Плюси:Ніякий
Мінуси:Не виплачують кошти
Рекомендації: Не рекомендую
Ні в якому разі не страхуйте в данній страховій! 
1 1 5

Був потерпілим в Києві, Страхова винуватся Євроінс Україна. Після звернення до них, заяву вони прийняли і після цього перестали відповідать на дзвінки і повідомлення. Кошти не виплачені до сих пір, вже як 7 місяців після звернення! 
Не повторюйте чужих помилок! Проходьте строною дану страхову. Таке враження що всі хороші відгуки про них, вони пишуть самі!

Євроінс Україна 0 800 501 513
03150, м. Киев, вул. Велика Васильківська, 102 Україна
$$$$$$
СаламандраСаламандра
невдалий досвід з саламандрою
1
Середня: 1 (1 голос)
04.12.2023
спілкуватись з клієнтом не хочуть зовсім, тільки прийшов термін до виплати взага...
Плюси:немає
Мінуси:повна відсутність зворотнього з...
Рекомендації: Не рекомендую
невдалий досвід з саламандрою
1 1 5

спілкуватись з клієнтом не хочуть зовсім, тільки прийшов термін до виплати взагалі пропав зворотній звязок,  на все одна відповідь - вас повідомлять пізніше. І так безкінченно. В чаті не відповідають, на гарячій лінії -"з вами звяжуться". В результаті звернення до адвоката, додаткові витрати та втрата багато часу та нервів

Саламандра 0 800 501 644
36019, г. Полтава, ул. Коллективная, дом. 10 Україна
$$$$$$
ГАРДІАНГАРДІАН
Гублять документи, змушують по 100 разів відправляти
1
Середня: 1 (1 голос)
03.11.2023
Обіцянки не виконують. Кожен день говориш з новим менеджером і все пояснюєш з по...
Плюси:Немає
Мінуси:Хамське поводження затягування...
Рекомендації: Не рекомендую
Гублять документи, змушують по 100 разів відправляти
1 1 5

Обіцянки не виконують. Кожен день говориш з новим менеджером і все пояснюєш з початку. Виявляється, вони не можуть надати інформацію, бо немає документів і вони чомусь чекають. Хоч документи надсилав і в вайбер, і в телеграм. Дуже не задоволений. Якщо хочете витратити купу часу і хочете відчути на собі хамське поводження менеджерів, які ніколи нічого не знають, вам сюди — В НАЙШІРШУ В СВІТІ СТРАХОВУ GUARDIAN!!! https://grdn.com.ua/ ось їхній сайт

ГАРДІАН 0 800 503 114
01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 96 Україна
$$$$$$