Автоцивілка (ОСАГО) онлайн калькулятор

Страхування авто без додаткових комісій. Знижка до 15%

Вартість поліса автоцивілки ОСЦПВ для легкових авто

Вартість полісу розраховано для населених пунктів п’ятої зони з низькою інтенсивністю руху. В залежності від місця вашої реєстрації вартість страховки може відрізнятися. Натисніть кнопку «Розрахувати поліс», щоб дізнатися ціну поліса для вашого населеного пункту.

 • Двигун до 1600 см3, від: 366 грн.
 • Двигун 1600-2000 см3, від: 417 грн.
 • Двигун 2001-3000 см3, від: 432 грн.
 • Двигун від 3001 см3, від: 666 грн.
 • Електроавтомобіль, від: 329 грн.

Пропозиції по автострахуванню від кращих страхових компаній України

+18 страхових

Які переваги оформлення автоцивілки онлайн на Banki.ua?

Вигідно
Порівнюємо пропозиції більше 25 страхових компаній. Економія до 15%. Без додаткових комісій.
Швидко
Оформлення полісу онлайн займає 5-7 хвилин в будь-який час доби без вихідних.
Надійно
Поліс одразу потрапляє до бази МТСБУ. Електронна версія є офіційним документом.
Зручно
Не потрібно їхати в офіс страхової. Поліс можна завантажити у свій мобільний телефон, або роздрукувати.

Які ризики покриває автоцивілка?

Збитки, нанесені майну третіх осіб
130 000 гривень

Збитки, нанесені життю або здоров’ю третіх осіб
260 000 гривень

Максимальна страхова сума електронної страховки на машину за збитки, нанесені життю та здоров’ю потерпілих, сягає до 260 000 гривень на одного потерпілого. Максимальна страхова сума електронного ОСАГО за збитки, нанесені майну потерпілих, сягає до 130 000 гривень. При бажанні ці ліміти можна збільшити, оформивши добровільну автоцивілку.

Як оформити поліс страхування автомобіля?

 1. 1 В формі пошуку введіть данні про ваше авто та здійсніть пошук полісу;
 2. 2 Виберіть пропозицію тієї страхової компанії, яка вам найбільше підходить;
 3. 3 Оплатіть поліс автострахування карткою та отримайте його на e-mail.

Популярні питання про автоцивілку

Що таке електронний поліс ОСЦПВ (еОСАГО)?

ОСЦПВ (автоцивілка, ОСАГО) – Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів – обов’язковий вид автострахування, метою якого є забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну третіх осіб при експлуатації транспортних засобів. Електронний поліс – цифровий аналог паперового полісу, має аналогічну юридичну силу.

Скільки коштує оформити автостраховку ОСАГО онлайн?

Вартість страховки розраховується для кожного авто індивідуально. Ціна залежить від типу транспортного засобу, об’єму двигуна, місця реєстрації автовласника та стажу водія. Для того, щоб дізнатися точну вартість автоцивілки, натисніть на кнопку «Розрахувати поліс» та в формі пошуку введіть необхідну інформацію.

Які документи потрібні, щоб оформити автоцивілку?

Для оформлення автостраховки еОСАГО фізичній особі необхідно паспорт громадянина України або водійське посвідчення, ідентифікаційний номер та технічний паспорт автомобіля.

Як я зможу отримати свій поліс?

Після оформлення поліс автострахування буде надісланий на вашу електрону адресу (e-mail). Його можна завантажити на свій смартфон або роздрукувати.

Хто має право на знижку та пільги при оформленні автоцивілки?

Відповідно до Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» згідно зі статтею 13 на знижку в 50% мають наступні категорії громадян: учасник війни, особа з інвалідністю II групи, особа, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесена до I або II категорії, пенсіонер, а забезпечений транспортний засіб має робочий об'єм двигуна до 2500 сантиметрів кубічних включно та належить цьому громадянину на праві власності. Зазначена пільга надається за умови особистого керування таким транспортним засобом.

Відповідно до цього ж закону учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності та особи з інвалідністю внаслідок війни, що визначені законом, особи з інвалідністю I групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами, а також особи, що керують транспортним засобом, належним особі з інвалідністю I групи, у її присутності, звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності на території України. Відшкодування збитків від дорожньо-транспортної пригоди, винуватцями якої є зазначені особи, проводить МТСБУ у порядку, визначеному цим Законом.

Електронна автоцивілка діє так само, як і звичайний поліс, роздрукований на бланку?

Так, електронна автоцивілка має таку ж саму юридичну силу, як і звичайний паперовий поліс. Електронний поліс автострахування ви можете роздрукувати, або зберігати в своєму смартфоні.

Як я зможу пред'явити поліції автоцивілку?

У відповідності з пунктом 2.1 частиною ґ «Правил дорожнього руху», під час перевірки патрульною службою ви можете пред’явити електронний поліс на електронному носії (смартфоні, планшеті) або роздруковану паперову версію страховки. Відомості про дійсність полісу можна перевірити онлайн на сайті МТСБУ.

Що таке пряме врегулювання?

Пряме врегулювання збитків (ПВЗ) – це можливість потерпілого в ДТП звернутися за виплатою компенсації по ОСЦПВ до своєї страхової компанії, а не страхової компанії винуватця. При цьому обов’язковою умовою є те, що страхова компанія винуватця також є учасником програми про пряме врегулювання. Також слід враховувати, що до своєї страхової компанії можна звертатись тільки за відшкодуванням шкоди, заподіяної майну. При відшкодуванню шкоди здоров’ю та життю доведеться звертатись до страхової компанії винуватця ДТП.

Де можна перевірити дійсність електронної автоцивілки?

Дійсність автоцивілки на конкретну дату можна перевірити на сайті МТСБУ – mtsbu.ua у розділі «Перевірка автоцивілки». У відповідному полі ви можете ввести номер авто або номер страхового полісу та дізнатися всю необхідну інформацію по автомобіль та страхову компанію.

Діятиме страховка, якщо за кермом не власник автомобіля?

Поліс автоцивілки ОСЦПВ оформлюється на конкретний автомобіль, а не на водія. Тому його дія розповсюджується на всіх водіїв, які керують даним транспортним засобом на законних підставах.

Що таке страховий випадок?

Страховий випадок по ОСЦПВ – дорожньо-транспортна пригода, яка сталася за участю застрахованого транспортного засобу, і з настанням якої виникає обов'язок страхової компанії здійснити виплату страхового відшкодування за шкоду життю, здоров'ю або майну застрахованій особі.

Що таке страхова сума та франшиза?

Страхова сума – це сума, у межах якої страхова компанія має виплатити відшкодування у разі настання страхового випадку. Для ОСАГО ця сума становить 130 000 гривень при заподіянню шкоди майну і 260 000 гривень при заподіянню шкоди здоров’ю третіх осіб. Ці суми можна збільшити, якщо замовити добровільне страхування цивільної відповідальності – ДЦВ.

Франшиза – це фіксована сума, яку оплачує винуватиць ДТП. Розмір франшизи, якщо вона передбачена договором страхування, може сягати 1000 - 2600 гривень. Є варіанти полісу з нульовою франшизою, при цьому вартість страхування буде дещо вищою.

Що таке ДЦВ?

Стандартна страхова сума ОСЦПВ не завжди дає змогу покрити збитки, заподіяні під час ДТП третій особі. При цьому винуватець ДТП вимушений з власної кишені доплачувати за ремонт авто чи лікування потерпілого. Щоб не виникло такої ситуації, можна оформити ДЦВ — добровільне страхування цивільної відповідальності (добровільна автоцивілка), яка збільшує страхову суму додатково від 100 000 до 1 000 000 гривень. При цьому кінцева вартість страховки авто збільшується не суттєво. Дізнатись вартість ОСЦПВ + ДЦВ та порівняти пропозиції страхових компаній можна на нашому сайті.

Що таке МТСБУ?

Моторне Транспортне Страхове Бюро України (МТСБУ) – об'єднання страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. Членство страхових компаній у МТСБУ є обов'язковою умовою здійснення діяльності щодо оформлення автоцивілки.

Як оформити електронний поліс страхування авто ОСЦПВ?

 • В формі пошуку вкажіть тип авто, об’єм двигуна, місто вашої реєстрації та натисніть кнопку «Розрахувати»;
 • В списку пропозицій виберіть ту, яка вам найбільше підходить за ціною, страховою компанією чи додатковими параметрами;
 • Виконайте реєстрацію та вкажіть точні данні ваші та вашого авто. Виконайте оплату полісу. Поліс буде надіслано на адресу вашої електронної пошти. Його можна роздрукувати, або завантажити у свій смартфон.

Рейтинг страхових компаній - ТОП10

Відгуки про автоцивілку

УНІКАУНІКА
Не рекомендую компанию
1
Середня: 1 (1 голос)
18.11.2022
Я уже застрахована не первый год.Ранее компания выплачивала все во время.Сейчас...
Рекомендації: Не рекомендую
Не рекомендую компанию
1 1 5

Я уже застрахована не первый год.Ранее компания выплачивала все во время.Сейчас произошел страховой случай 13 сентября была  операция,документы поданы 30 сентября,в день выписки из больницы.И началось,то документы не видят,то бомбили и миллион причин ,на данный момент вообще рассказывают о запросе в мед учреждение,которого видимо не делали.Остановили рассмотрение якобы на 60 дней,уже почти 50 и толку 0.Не рекомендую сейчас эту компанию.

УНІКА 044 225 60 00
04112, м. Київ, вул. О. Теліги, 6 Україна
$$$$$$
УНІКАУНІКА
ОЧІКУВАНИЙ СЕРВІС
5
Середня: 5 (1 голос)
18.11.2022
Вже 15 років всі авто страхую  в УНІКА. Були невеликІ пошкодження, завжди в доси...
Плюси:Одні плюси
Рекомендації: Рекомендую
ОЧІКУВАНИЙ СЕРВІС
5 1 5

Вже 15 років всі авто страхую  в УНІКА. Були невеликІ пошкодження, завжди в досить короткі терміни були виплати. На жаль попав в ДТП уже під час війни і , сума відшкодування досить велика, я навіть не очікував, що в короткі терміни все вирішиться. Дякую. При цьому я нірвзу не спілкувався з представниками Уніка.приїхав на фірменний сервіс , огляд, рахунок в страхову , і авто вже на ремонті.

УНІКА 044 225 60 00
04112, м. Київ, вул. О. Теліги, 6 Україна
$$$$$$
ВУСОВУСО
це не страхова це просто лохотрон
1
Середня: 1 (1 голос)
14.11.2022
Це дуже погана страхова компанія Люди не страхуйтесь в них Вони будуть вам дурит...
Плюси:0
Мінуси:одні мінуси
Рекомендації: Не рекомендую
це не страхова це просто лохотрон
1 1 5

Це дуже погана страхова компанія Люди не страхуйтесь в них Вони будуть вам дурити голову І в кінці нічого не виплатять Вони тільки гребуть гроші

ВУСО 0800 503 773
м. Київ, вул. Казимира Малевича, 31 Україна
$$$$$$