Кредит "На Б/В автомобіль" від Креді Агріколь Банку

Кредит На Б/В автомобіль Креді Агріколь Банк
Сума кредиту
50 000 – 750 000 грн.
Відсоткова ставка
10.99%
Термін
1 – 60 міс.
 • Строк кредитування до 5 років;
 • Фіксована процентна ставка;
 • Безкоштовна оцінка вартості автомобіля;
 • Можливість дострокового погашення кредиту.

Довідкова інформація

Вимоги до авто:

 • Автомобілі іноземного виробництва, окрім Daewoo, авто виробництва країн СНД та Китаю;
 • Середньорічний пробіг до 30 000 км.;
 • Вік автомобіля до 10 років.

Параметри кредиту

Тип кредиту:Кредит на вживане авто
Валюта:UAH
Відсоткова ставка:10.99%
Сума кредиту:50 000 грн. – 750 000 грн.
від 2 000 до 30 000 USD (еквівалент за курсом НБУ).
Строк кредитування:1 – 60 міс.
Початковий внесок:від 30%
Одноразова комісія:0,99%
Щомісячна комісія:0.00%
Інші комісійні платежі:
 • Страхування КАСКО;
 • 1,99% - страхування життя (одноразово);
 • Страхування цивільної відповідальності;
 • 750 грн. - одноразова комісія за операції в Державному реєстрі;
 • ≈1200-1500 грн. - послуги нотаріуса;
 • Перевірка технічного стану автомобіля (за рахунок кредитних коштів).
Застава:Автотранспорт
автомобіль, який купується.
Поруки:Без поручителя
Спосіб погашення:Aннуітет, Класичний
Дострокове погашення:Дострокове без штрафів
Страхування кредиту:Страхування життя та здоров'я, Страхування предмету застави
Реальна відсоткова ставка:27,81-44,31%*
* – Реальна річна процентна ставка – загальні витрати за споживчим кредитом, пов`язані з обслуговуванням, оформленням і супроводом договору кредитування, виражені у процентах річних від загального розміру виданого кредиту

Умови отримання кредиту

Вік:від 25 – 60 років

Документи і підтвердження доходу

 • Паспорт;
 • ІПН (індивідуальний податковий номер);
 • Специфікація або рахунок-фактура на автомобіль;
 • Свідоцтво про реєстрацію авто;
 • Довідка з місця роботи.

Способи погашення кредиту

 • Автоматично з карткового рахунку, відкритого в Credit Agricole;
 • За допомогою Інтернет банку;
 • В касі відділень Credit Agricole та інших банків.

Штрафи і санкції

 • Пеня за прострочення сплати платежів - подвійна облікова ставка НБУ, що діяла у цей період (але не більше 15 % від суми простроченого платежу);
 • Штраф за нецільове використання коштів - 25% від суми коштів, використаних не за цільовим призначенням;
 • Штраф за відсутність договору страхування КАСКО - 3% від вартості заставного майна за кожен випадок;
 • Штраф за відсутність договору страхування цивільної відповідальності - 300 грн. за кожен випадок;
 • Штраф за порушення інших умов договору - 1% від суми кредиту за кожен випадок.

Переваги та недоліки кредиту "На Б/В автомобіль" від Креді Агріколь Банку

Плюси

 • Непогана максимальна сума та строк кредитування;
 • Можливість дострокового погашення кредиту;
 • Відсутність щомісячних комісій за обслуговування кредиту.

Мінуси

 • Комісія за видачу кредиту;
 • Обов'язкове щорічне страхування предмета застави;
 • Певні вимоги до автомобіля, що купується.

Висновок експерта

Кредит орієнтований на споживачів, які хочуть придбати автомобіль з пробігом. Щорічне КАСКО та страхування цивільної відповідальності є обов'язковими умовами невиконання яких несе досить великі штрафи. Даний продукт має непогану максимальну суму та строк кредитування, відсутність комісії за обслуговування кредиту. До негативних моментів можна віднести досить жорсткі вимоги до автомобіля, який планується покупати за кредитні кошти, а також додаткові витрати при оформленні договору, обов'язкове щорічне страхування застави, що додатково збільшують загальну вартість витрат. Оцінюючи усі переваги та недоліки, дану пропозицію можна віднести до середнього рівня привабливості на ринку.

 • Кредит "На Б/В автомобіль"
 • Банк: Креді Агріколь Банк
 • Дата актуалізації:

Підбір кредиту готівкою

Заповніть одну заявку і ми надішлем її одразу до кількох банків. Ви зекономите свій час та збільшите шанс отримати гроші.

Джерело інформації: дані взято з офіційного сайту Креді Агріколь Банк та перевірено нашими експертами. Дані актуалізуються не рідше одного разу на місяць. Як ми перевіряємо факти.

Про автора

Відгуки про продукти та послуги банку Креді Агріколь Банк

При виборі кредиту, депозиту, банківської картки чи іншої послуги в банках України завжди читайте відгуки реальних клієнтів і вивчайте їх досвід взаємодії з фінансовими установами. Це дозволить вам уникнути помилок при оформлені фінансового продукту.

Креді Агріколь БанкКреді Агріколь Банк
4% за переказ власних коштів зі свого на свій рахунок???
1
Середня: 1 (1 голос)
03.11.2021
Ох****... За переказ власних коштів, не кредитних - ВЛАСНИХ, зі своєї карти на в...
Рекомендації: Не рекомендую
4% за переказ власних коштів зі свого на свій рахунок???
1 1 5

Ох****... За переказ власних коштів, не кредитних - ВЛАСНИХ, зі своєї карти на власний рахунок для погашення кредиту зняли 4%... Це просто... Я не маю цензурних слів, щоб виразити своє незадоволення. Відповідь співробітників банку: "Додаток не відрізняє власні кошти від кредитних... Не робіть так більше." Што, бл***??? Не відрізняє?!.. Ніколи не робитиму так більше. Більше того, ніколи більше не зв`язиватимусь з тим банком і іншим не радитиму.

Креді Агріколь Банк 0 800 30 5555
01024 м. Київ, вул. Пушкінська, 42/4 Україна
$$$$$$
Креді Агріколь БанкКреді Агріколь Банк
Не стоит вам сюда идти работать
1
Середня: 1 (1 голос)
26.10.2021
Креди Агриколь Банк (CREDIT AGRICOLE BANK) к сожалению самое худшее место работы...
Рекомендації: Не рекомендую
Не стоит вам сюда идти работать
1 1 5

Креди Агриколь Банк (CREDIT AGRICOLE BANK) к сожалению самое худшее место работы на котором мне довелось побывать. 
Я пишу отзыв не на эмоциях и без цели как-то подорвать репутацию этого банка. Мой отзыв имеет одну цель - предупредить людей, которые хотят пойти работать в этот банк работать.  Отзыв основывается на полученном опыте работы в банке Креди Агриколь, который находится на ул. Пушкинская, 72 (центральный офис на Льва Толстого).

1.    Начало. На собеседовании вам конечно же все опишут в самых ярких красках, что это суперуспешный банк где работают самые счастливые люди, которые попав сюда, больше никогда не захотят работать на другой работе и конечно же текучки нет.
2.    HR. Работников HR вы увидите только два раза: в начале при оформлении и при увольнении, больше они в жизни работников банка никак не участвуют и на 90% вопросов, ответов не знают. В самом начале почему то HR не могла ответить на простые вопросы касательно работы, а при оформлении анкет чаще всего был ответ: «я сама не знаю. пропускайте».
3.    Забудьте об онбординге. Да, его здесь нету вообще. Может потому что они сами не знают что такое вообще онбординг и не знают о его существовании. И вообще, даже не надейтесь что в первый день вас ктото встретит, вручит вам пропуск и выдаст технику. Пропуск вам могут делать неделю. Технику тоже могут несколько дней готовить. Доступ к рабочим программам тоже не рассчитывайте быстро получить. + ко всему этому вам нужно будет самому бегать, кляньчить, стучать и просить по несколько раз что бы вам сделали пропуск, дали технику и дали доступ к программам.
4.    Некомпетентность и безразличие. Это очень и очень странно что в таком крупном и, казалось бы, серьезном банке все на столько халатно и наплевательски. Я не буду раскрывать внутрибанковские процессы и все что происходит внутри самого банка, но просто поверьте мне на слово – все очень и очень плохо. Процессы не налажены, а сами работники часто не могут дать ответы на элементарные вопросы.
5.    Условия работы. Здесь можно очень долго загибать пальцы, но наведу самый банальный и простой пример: в офисе для сотрудников нету элементарного чая и кофе. Казалось бы, купить для своих сотрудников пачку чая – цена копеечная, но в этих всех мелочах проявляется наплевательское отношение к своим работникам. 
6.    Огромная текучка. Попав в Креди Агриколь будьте готовы к тому что каждый день (я сейчас не преувеличиваю))) будут уходить люди. Вчера вы вели с человеком рабочий диалог, а завтра он уже пакует вещи и уходит.
7.    Увольнение. Средний срок работы сотрудников 4-6 месяцев. В первый день вас официально оформляют и только потом вы начинаете наблюдать весь тот ужас, который здесь происходит. Никто не хочет запись в трудовой – 2 дня. Поэтому люди и терпят некоторое время, пытаются чтото для себя подчерпнуть, чему то научится для себя, но на долго их не хватает. 
Но вот вы решились подойти к своему руководителю сказать, что вы собираетесь уходить. Думаете первое что вы услышите это вопрос: что случилось? Ошибаетесь!) Вы получите кучу дерьма в свой адрес: да вы все сговорились!  какого х** все уходите? кто будет работать? вы больные на голову! И все в таком ключе. Будьте готовы выслушать оооооочень много агрессии, матов и оскорблений в свой адрес. Я не шучу. Вас реально будут материть и оскорблять. И я абсолютно не преувеличиваю.

Видите, все очень просто. Все взаимосвязано. Вам лгут в начале. Вы приходите на ужасные условия. Видите, бардак и не налаженную работу от того что люди приходят и быстро уходят. Изза этого не налаженная работа изза. Руководители срываются на своих подчиненных. HR же в свою очередь ничего не предпринимает (у меня даже элементарно не спросили почему я решил уйти!).

В интернете мало отзывов от работников Креди Агриколь Банк. Может потому что люди быстро приходят и быстро уходят и так же быстро стараются забыть все то что у них было связано с этим местом. Но я решил все же пролить свет для всех тех кто задумается пойти работать в Креди Агриколь и ему посчастливится прочесть мой отзыв. Надеюсь я смогу этим отзывом спасти вам время и нервы.
Спасибо что дочитали до конца.
Успехов вам)

Креді Агріколь Банк 0 800 30 5555
01024 м. Київ, вул. Пушкінська, 42/4 Україна
$$$$$$
Креді Агріколь БанкКреді Агріколь Банк
не банк а жопа
1
Середня: 1 (1 голос)
25.08.2021
сегодня с двумя коллегами приехали в отделение банка в г. Новомосковск для получ...
Плюси:нет плюсов
Мінуси:сплошной минус,деньги берет а о...
Рекомендації: Не рекомендую
не банк а жопа
1 1 5

сегодня с двумя коллегами приехали в отделение банка в г. Новомосковск для получения своей зарплаты начисленной на карты банка, у первого же сотрудника банкомат сожрал карточку и в отделении банка ему ничем помочь не смогли сообщив что нужно подождать недели две так как в банкамате 1,5 милиона гривен и когда они закончаться смогут провести ревижию и только после этого узнают действительно ли банкомат деньги не выдал, я обратился в кассу банка чтобы снять свои деньги и при оформлении кассир сообщил что деньги мне выдать не может так как операция заблокирована (хотя смс сообщение о списании с моего счета денег я получил), на вопрос почему операцию заблокировали кассир пояснить ничего не смогла сказав что нужно подождать пять минут, прождал 15 но деньги так получить и не смог, звонок на гарячию линию ничего не дал там меня отфутболили назад в банк, но это еще не все, ведь нас приехало трое, третий сотрудник обратился в ту же кассу для снятия денег на что получил ответ что ему для снятия своей зарплаты нужно куда то позвонить и получить разрешение на их снятие так как он несколько месяцев деньги не снимал и копил на оплату учебы ребенка, в итоге деньги никто не получил. САмый дебильный банк.

 

Креді Агріколь Банк 0 800 30 5555
01024 м. Київ, вул. Пушкінська, 42/4 Україна
$$$$$$

Контакти та реквізити банку

Банк
Креді Агріколь Банк
Головний офіс
01024 м. Київ, вул. Пушкінська, 42/4
Ліцензія НБУ
№99 від 12.10.2011
МФО
300614
ЕДРПОУ
14361575
Телефон гарячої лінії
0 800 30 5555
Офіційний сайт
credit-agricole.ua

Банк не видає кредит?

Якщо банк відмовив у кредиті, а гроші потрібні терміново, ви можете отримати мікрокредит на картку, або скористатись пропозиціями кредитних компаній та кредитних спілок України.

Сума кредиту
30 000 – 15 000 000 грн.
Відсоткова ставка
від 18.00%
Термін
1 – 120 міс.
UniGroup
Кредит готівкою
Деталі

Додаткові умови

 • Одноразова комісія: Послуги нотаріуса: договір іпотеки - 0,1% від вартості застави, договір позики - 1% від суми позики
 • Щомісячна комісія: 0.00%
 • Застава: Нерухомість
 • Спосіб погашення: Aннуітет
 • Спосіб погашення: Класичний
 • Дострокове погашення: Дострокове без штрафів
 • Без страхування

Документи та підтвердження доходу

 • Паспорт;
 • Ідентифікаційний номер;
 • Документи на нерухомість.

Вік позичальника

 • від 18 до 75
Сума кредиту
5 000 – 100 000 грн.
Відсоткова ставка
від 65.00 – 198.00%
Термін
3 – 36 міс.
SlonCredit
Кредит готівкою
Деталі

Додаткові умови

 • Одноразова комісія: 10-25% за первший день користування кредитом
 • Щомісячна комісія: 0.00%
 • Застава: Без застави
 • Спосіб погашення: Aннуітет
 • Спосіб погашення: Класичний
 • Дострокове погашення: Дострокове без штрафів
 • Без страхування

Способи погашення кредиту

 • В особистому кабінеті;
 • За допомогою інтернет-банкінгу Вашого банку;
 • Через платіжні термінали;
 • В касі будь-якого банку України.

Документи та підтвердження доходу

 • Паспорт;
 • Ідентифікаційний номер;

Вік позичальника

 • від 18 до 65
Сума кредиту
50 000 – 3 000 000 грн.
Відсоткова ставка
від 1.00 – 36.00%
Термін
2 – 36 міс.
Cronvest
Кредит готівкою
Деталі

Додаткові умови

 • Щомісячна комісія: 0.00%
 • Застава: Автотранспорт
 • Спосіб погашення: Aннуітет
 • Спосіб погашення: Класичний
 • Дострокове погашення: Дострокове без штрафів
 • Без страхування

Способи погашення кредиту

 • На розрахунковий рахунок;
 • Готівкою в офісі компанії.

Документи та підтвердження доходу

 • Паспорт громадянина України;
 • Технічний паспорт на авто;
 • Ідентифікаційний номер.

Вік позичальника

 • від 21 до 65
Сума кредиту
5 000 – 150 000 грн.
Відсоткова ставка
від 292.00 – 595.00%
Термін
2 – 6 міс.
Твоя Позика
Кредит готівкою
Деталі

Додаткові умови

 • Щомісячна комісія: 0.00%
 • Застава: Без застави
 • Спосіб погашення: Aннуітет
 • Спосіб погашення: Класичний
 • Дострокове погашення: Дострокове без штрафів
 • Без страхування

Способи погашення кредиту

 • В особистому кабінеті;
 • За допомогою інтернет-банкінгу Вашого банку;
 • В касі будь-якого банку України.

Документи та підтвердження доходу

 • Паспорт;
 • Ідентифікаційний номер;

Вік позичальника

 • від 18 до 65
Сума кредиту
10 000 – 1 500 000 грн.
Відсоткова ставка
від 0.10 – 36.00%
Термін
2 – 36 міс.
Royal Standard Group
Кредит готівкою
Деталі

Додаткові умови

 • Щомісячна комісія: 0.00%
 • Застава: Автотранспорт
 • Дострокове погашення: Дострокове без штрафів
 • Без страхування

Документи та підтвердження доходу

 • Паспорт;
 • Ідентифікаційний номер;
 • Техпаспорт на авто.

Вік позичальника

 • від 21 до 69
Сума кредиту
50 000 – 500 000 грн.
Відсоткова ставка
від 42.00%
Термін
6 – 36 міс.
AUTOMONEY
Кредит готівкою
Деталі

Додаткові умови

 • Одноразова комісія: 10% за перший день користування
 • Застава: Автотранспорт
 • Спосіб погашення: Aннуітет
 • Дострокове погашення: Дострокове без штрафів
 • Без страхування

Документи та підтвердження доходу

 • Паспорт;
 • Ідентифікаційний номер (РНОКПП);
 • Документи дружини/чоловіка;
 • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Вік позичальника

 • від 21 до 65
Сума кредиту
30 000 – 30 000 000 грн.
Відсоткова ставка
від 18.00%
Термін
1 – 120 міс.
Кредит 112
Кредит готівкою
Деталі

Додаткові умови

 • Одноразова комісія: Послуги нотаріуса: договір іпотеки - 0,1% від вартості застави, договір позики - 1% від суми позики
 • Щомісячна комісія: 0.00%
 • Застава: Нерухомість
 • Спосіб погашення: Aннуітет
 • Спосіб погашення: Класичний
 • Дострокове погашення: Дострокове без штрафів
 • Без страхування

Документи та підтвердження доходу

 • Паспорт;
 • Ідентифікаційний номер;
 • Документи на нерухомість.

Вік позичальника

 • від 18 до 75
Сума кредиту
5 000 – 200 000 грн.
Відсоткова ставка
від 47.88%
Термін
6 – 36 міс.
Ocean
Кредит готівкою
Деталі

Додаткові умови

 • Одноразова комісія: 2,5
 • Застава: Без застави
 • Спосіб погашення: Aннуітет
 • Спосіб погашення: Класичний
 • Дострокове погашення: Дострокове без штрафів
 • Без страхування

Способи погашення кредиту

 • В особистому кабінеті;
 • За допомогою інтернет-банкінгу Вашого банку;
 • Через термінали самообслуговування;
 • В касі будь-якого банку України.

Документи та підтвердження доходу

 • Паспорт;
 • Ідентифікаційний номер;

Вік позичальника

 • від 18 до 65
Сума кредиту
10 000 – 100 000 грн.
Відсоткова ставка
від 90.00%
Термін
3 – 12 міс.
ReCredit
Перекредитування МФО
Деталі

Додаткові умови

 • Одноразова комісія: 7,5%
 • Щомісячна комісія: 7.50%
 • Спосіб погашення: Aннуітет
 • Спосіб погашення: Класичний
 • Дострокове погашення: Дострокове без штрафів
 • Без страхування

Способи погашення кредиту

 • В особистому кабінеті;
 • За допомогою інтернет-банкінгу Вашого банку;
 • Через термінали самообслуговування;
 • Термінал ПриватБанк;
 • В касі будь-якого банку України.

Документи та підтвердження доходу

 • Паспорт;
 • Ідентифікаційний номер;

Вік позичальника

 • від 23 до 55

Кредит готівкою - кращі пропозиції

Заповніть анкету за 2 хвилини та отримайте кращі пропозиції по кредиту. Ви зекономите свій час та збільшите шанс отримати гроші.