Страхова ГАРДІАН

Відгуки про страхову "ГАРДІАН"
Послуга: Автоцивілка

Жах

Добрий день, Ніколи не страхуйте своє майно та життя в цій компанії. Це жахлива страхова компанія. Мій прицеп до машини ,застрахований в цій компанії, та після настання ДТП ( де причеп винен), ця страхова компанія прийняла нашу скаргу ,на другий день, і лише через 10 робочих днів відповіла, що не буде нічого відшкодовувати .

При зверненні до страхової,  де застосована сама машина, нам сказали що ми невчасно до них звернулися.

ТУТ ПРАЦЮЮТЬ НЕВІДПОВІДАЛЬНІ , НЕКОМПЕТЕНТНІ ЛЮДИ, ЯКІ НЕ МОЖУТЬ ЗАВЧАСНО НАДАТИ ВІДПОВІДІ

Плюси: 
Не має
Мінуси: 
Нічого вам не відшкодують НЕКОМПЕТЕНТНІ працівники Не знають законів
Оцінка: 
1
Рекомендації: 
Не рекомендую

Залишити коментар до відгуку

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  _  _      ___    _____    ___     __   
| || | / _ \ |___ / / _ \ / /_
| || |_ | (_) | |_ \ | (_) | | '_ \
|__ _| \__, | ___) | \__, | | (_) |
|_| /_/ |____/ /_/ \___/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.