Надійна страхова
Анна / 28.06.2026 / 0
Мала позитивний досвід з Княжою. Був страховий випадок у травні, звернулася до компанії, менеджер все пояснив та оформив, без зайвих питань та складнощів. Виплату отримала швидко й вона повністю покрила ремонт автомобіля. Дякую за професійний підхід та якісний сервіс!
Плюси:
гарний сервіс, привітний персонал, мінімум бюрократії, швидке врегулювання
Мінуси:
не помітила
Рекомендую
Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.