Якісний сервіс
Микола / 12.06.2026 / 0
Дякую за якісний сервіс! Потрапив в ДТП з моєї вини, мав і Цивілку і КАСКО в цій компанії, отримав професійну підтримку та оперативне врегулювання. Виплата повністю покрила витрати. Приємно мати справу з компанією, яка дійсно дбає про своїх клієнтів.
Плюси:
Швидко врегулювали, виплата покрила ремонт, приємне обслуговування
Мінуси:
не помітив
Рекомендую
Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.