КАСКО від Оранти працює, перевірено.
Гість / 19.06.2026 / 0
Мав не дуже приємний досвід з іншою страховою компанією кілька років тому, тому цього разу був готовий до будь-чого. На диво, все пройшло спокійно. Так, були уточнення щодо документів і довелося трохи почекати, але справа не зависла. У результаті компенсацію отримав.
Рекомендую
Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.