Страхова Оранта

Відгуки про страхову "Оранта"
Послуга: Автоцивілка

Виплата коштів після ДТП

20.04.2023 потрапив у ДТП. Оформив європротокол та звернувсь в Оранту за виплатою коштів. Працівники Рівненської дирекції зробили все оперативно та якісно. Провели якісну експертизу стану авто після ДТП, провели фотофіксацію всіх елементів яким було завдано шкоди, а також провели консультацію де пояснили процедуру нарахування страхової виплати в залежності від віку авто. Виплату отримав в той час який було попередньо узгоджено, а саме 05.11.2023.

Плюси: 
Швидке реагування Хороша якість обслуговування Ввічливі працівники Вчасна виплата коштів
Оцінка: 
5
Рекомендації: 
Рекомендую

Залишити коментар до відгуку

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
   __      ___    _____    __      __   
/ /_ / _ \ |___ | / /_ / /_
| '_ \ | (_) | / / | '_ \ | '_ \
| (_) | \__, | / / | (_) | | (_) |
\___/ /_/ /_/ \___/ \___/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.