Відгуки клієнтів про Кредобанк

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Банк "Кредобанк"

Банк KredoBank - відгуки клієнтів 2023

Гість   08.11.2023

Відкрили рахунок в даному банку. І почалося, за кожен рух своїх же коштів шалена комісія, за обслуговування картки, за конвертацію , за зняття готівки своїх же коштів. А тепер саме цікаве, прийняли рішення закрити даний рахунок. І вияснюється що маємо ще 4 рахунки сплатити не зрозуміло за що! 
Зверніть увагу, кожен платіж в декілька сотень гривень!!!

обходьте цей банк стороною!!!!

 

Плюси:——
Мінуси:Мені ця контора нагадує циган
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Олександр    04.11.2023

Що у вас за бардак в Івано-Франківську !!!??? Згідно доручення з-за кордону, завіреного у нотаріуса в Україні, не можу через довірену особу зняти власні кошти ФОПа !!!??? Планую писати заяву у відповідні служби, в філію національного банку в Івано-Франківську та журналістам !!! Невігластво працівників зашкалює !!! Менеджер Леся Грималюк & Co...

Плюси:Немає
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Обслуговування
Віктор   31.08.2023

Банк виявляє повну некомпетентність і взагалі є не клієнтоорієнтовним. Ні колцентр, ні менеджери на місцях не в змозі вирішити питання, а на звернення переводять стрілки друг на друга. В свою чергу колцентр буде від вас відмазуватись шаблонними фразами і на любе звернення надаватимуть Вам відповідь "ми займаємось Вашим питанням, строки не знаємо", а відділення буде відповідати "ми тут нічого не вирішуємо, то все до головного офісу"

Власне хто хоче витрачати свій час та нерви можете сміливо відкривати тут рахунки.

Плюси:плюсів не має
Мінуси:Додаток працює жахливо, клієнтоорієнтовність на нулі, при зміні умов пакетних обслуговувань ніяких повідомлень
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Обслуговування
Гість   17.08.2023

Сьогодні, 17.08.2023, з $300 зайшов я у відділення Кредобанку в м.Харків, вул.Данілевського, 18. Спочатку касир здивувала, що в касі нема аж стільки грошей… І порадила зайти в банк, що поруч (то вона в Кредобанку працює, чи в банку поруч?). Коли я погодився на обмін $100 (на стільки лише було гривні) касир заявила, що саме зараз може проводитись зміна курсу валют і взагалі пролунала повітряна тривога, то ж мені варто зайти пізніше, коли и тривога вщухне, і курс змінеться. То з тими ж $300 я і пішов з банку.

А сам міркую: що ж то за банк такий, в якого грошей нема і він геть не зацікавлений оті гроші отримувати…

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Обмін валют
Олександр   01.05.2023

Створив відкрив рахунок в банку через сервіс Дія, минуло 2 години і я не зміг зайти в свій кабінет, на дзвінок в службу підтримки сказали що заблокований аккаунт на питання чому відповіді не дають це в них конфіденційна інформація, сказали дзвоніть періодично до них....

Найгірший банк!!!!!! який блокує аккаунт після реєстрації, нікому не раджу, добре що туди не встиг перевести кошти!

Мінуси:Оператор який нічим не допоможе а тільки буде обіцяти Найгірший банк!
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Інше
Володимир   26.04.2023

Вчора мав на меті зняти 95 000грн.

Прийшов до банкомату і почав знімати кошти з картки. Оскільки банкомат одразу всю суму не може видати, прийшлось знімати малими порціями по 20 000грн («Тож все для людей зроблено.» Нащо одразу видавати норм суму,! Хай людина мучиться знімати кошти малими порціями. Хай робить 100500 операцій щоб зняти гроші.)

Почав знімати кошти:
1) Перша операція = зняв 20 000грн. Немає ніякого смс повідомлення про зняття коштів, додаток не відображає що кошти були зняті.
2) Друга операція = зняв 20 000грн. Знову немає ніякого смс повідомлення про зняття коштів і додаток не відображає що кошти були зняті.

і так ще два рази знімав по 20 000грн.
Наголошую що жодних смс чи повідомлень в додатку не було.

Останній крок. Залишилось зняти 15 000грн. Вставляю картку, вводжу необхідну суму і натискаю «Зняти кошти». Появляється екран «У вас буде зняти 225грн комісі». Думаю «Ух нічосє». Починаю розуміти що, мабуть, за попередні зняття в мене теж знімали комісію. Закриваю додаток на телефоні і перезаходжу. Бачу що дійсно з мене вже зняли 800 грн комісії і це ППЦ.

Получилось що після першого разу зняття готівки, банк потихому знімав комісію і не повідомляв мене про це.

ПИТАННЯ = ЧОМУ???

ЧОМУ, на останню мою спробу зняття готівки банкомат мені повідомив що буде знімати комісію, всі попередні рази ні?

ЧОМУ, жодних смс сповіщень не надходить? (хоча на гарячій лінії мене запевняють що смс мені були надіслані)

ЧОМУ, додаток показує що з вас знімали кошти і з вас було стягнуто комісію аж наступного дня???

ЩО ЦЕ ЗА СЕРВІС? Все так зроблено, щоб з клієнта побільше комісій витягнути? ЧИ ЯК?

НЕ РЕКОМЕНДУЮ зв’язуватись з цим банком при такому сервісі. Просто, на рівному місці, з людини здерли майже 800 грн.

Плюси:поки одні мінуси бачу
Мінуси:Відсутнє сповіщення про зняття комісії. Додаток не відображає зняття коштів в той же момент. Можна побачити рух коштів в додатку тільки через день. СМС сповіщення не приходять. (шахраї як будуть знімати з вас кошти, то ви маєте всі шанси не дізнатись в той же момент)
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Розрахунково-касове обслуговування
Гість   29.03.2023

Поїхала працювати в Данію по контракту. Оскільки без CPR коду та данської ID картки в Данському банку не можливо відкрити рахунок, тому по рекомендаціям роботодавця відкрила валютний рахунок на декілька місяців в цьому горе банку.

Дала реквізити для зарахування у валюті євро, але дві мої заробітні плати за січень та лютий так і не прийшли.

Вже майже кінець березня, а я не можу добитись де взагалі знаходиться моя заробітна плата.

Я залишилась без засобів для існування в чужій країні.

Данський банк вчасно нарахував та відправив кошти. А тут я не можу добитись де вони зникли.

Це просто жах.

Плюси:В моїй ситуації їх не має
Мінуси:Безліч
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Інше
Марія    14.03.2023

Вчора чоловік надіслав кошти з Польщі Сума була немала Зазвичай приходили гроші протягом кількох хвилин Цього разу сказали що кошти зараховуються протягом п'яти робочих днів Наступного дня він відправив на цей же рахунок набагато меншу суму Прийшли гроші через кілька хвилин Потім на протязі дня ще раз відправив Знову прийшли через кілька хвилин То може проблема в сумі? Гаряча лінія не допомогла Банк жахливий Ця ситуація не вперше Нерекомендую нікому 

Плюси:Нема
Мінуси:Сам банк один суцільний мінус
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Обслуговування
Максим   05.01.2023

З кожним зверненям на горячу лінію все гірша думка про цей банк, кожне слово потрібно витягувати в прямому розумінню тісля останього звернення с питання замовлення довідкі лише сказали ця послуга платна ціна 1500 грн більше не якой інформацій термін коли і де.

Плюси:0
Мінуси:Нема розвитку
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Автокредитування
Гість   25.12.2022

Банк наче не розвивається. Додаток жахливий. Все просто - це не про кредобанк. 
Комісія за ВСЕ!

Плюси:Немає черг в банку, тому що з ним ніхто не хоче працювати.
Мінуси:Суцільний мінус
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Інше
Валерія   18.12.2022

6.12 я звернулася до відділення банку м. Києва за адресою проспект Перемоги 96 з метою відкриття поточного рахунку для ФОП. Важливе уточнення – клієнтом банку я є (тобто раніше вже провели процедуру ідентифікації, верифікації, всі необхідні перевірки. Кредитів та заборгованостей я не маю, є лише рахунок із 0 залишком та відсутністю оборотів за останній рік). Оскільки в мене змінилася адреса прописки з мого минуло звернення в банк – її потрібно було замінити, але співробітник банку з N-спроби змогла нормально роздрукувати заяву на відкриття рахунку з вірно вказаною адресою. Взявши всю необхідну інформацію, мені сказали що повідомлять реквізити мого рахунку пізніше, оскільки відкриває його не відділення, а головний банк. Після цього було кілька спроб зв'язатися зі співробітником банку – на що я не отримала нічого, окрім ігнорування. Співробітник знайшов час мені відповісти лише після дзвінка в контакт-центр, але відповідь була невтішною – рахунок ще не відкритий.
14.12 я нарешті отримала реквізити відкритого рахунку, на моє запитання "Чого це зайняло 7 робочих днів (а не 3, як того вимагає законодавство)? отримала відповідь «Була повітряна тривога». Хм, цікаво - в Києві повітряна тривога була 7 днів тільки за однією адресою??? ПОМИЛКА №1.

Оскільки я ФОП, мені ще потрібні були ключі і доступи до клієнт-банку IFOBS, які звісно ж не прийшли. На запитання "Коли?" була знову отримана відповідь "Очікуйте". Через день очікування я звернулася на гарячу лінію IFOBS, де мені повідомили, що заявку на отримання ключів не була залишена співробітниками відділення. ПОМИЛКА №2.

Заявку оформили в онлайн-режимі. До кінця дня мені передзвонили і повідомили, що співробітники відділення банку вказали не всю необхідну інформацію, і отримати ключі я не можу. ПОМИЛКА №3

Нерви мої вже почали здавати, було ще кілька звернень у колл-центр, розмова закінчувалася однаково - "Чекайте, ми розберемося і передзвонимо", але на жаль, довгоочікуваного дзвінка я так і не отримала. Мої прохання поєднати мене з кимось із керівних осіб – були жорстко відхилені. Наступного дня до обіду (а це 3 робочі години) я також не отримала ніякої інформації.
Наступним етапом був дзвінок до Головного банку, де теж була доволі цікава розмова. Висловитись мені не дали, весь час перебивали наступними фразами: «Мені ніколи», «Я зайнята» «Це не моє питання», і моє улюблене «Жіночка, давайте не будемо псувати настрій перед святами». Так ось "ЖІНОЧКА, ВИ НАПЕВНЕ ВЧАСНО ЗАРПЛАТНЮ ОТРИМУЄТЕ І МОЖЕТЕ СПЛАТИТИ ВСІ ВАШИ ВИТРАТИ. Я 2 ТИЖНІ СИДЖУ БЕЗ ЗАРПЛАТИ, ОСКІЛЬКИ ЗВЯЗАЛАСЬ З ВАШИМ ТАК ЗВАНИМ "БАНКОМ"". Як результат – мені зателефонували з відділення та сказали, що ключі будуть, знову очікуйте. І дійсно, вони прийшли, але тільки на пошту (СМС повідомленням не було). На моє запитання "Коли буде СМС?", була відповідь «Протягом 30 хвилин». Через ще пів години виявилося, що на цей час у ГБ обід і зробити цю операцію прямо зараз вони не можуть. Тобто, співробітник нахабно збрехав про час очікування або настільки некваліфікований, що не знає точний час обіду її колег. ПОМИЛКА № 4.

Зрештою через 2 тижні очікування я змогла отримати всю необхідну інформацію. А також наостанок відбулася дуже цікава розмова з керівником цього "прекрасного" відділення, де я не отримала жодної відповіді на свої запитання, окрім наглої брехні і більше того, переді мною навіть ніхто не вибачився. І так, були поставлені наступні запитання:
1) - "З якої причини банк порушивши вимоги законодавства відкривав рахунок 7 робочих днів?" 
- "3 дні документи були на нашій стороні, 3 дні на ГБ"

Що саме банк по 3 дні вивчав у заяві на відкриття рахунку вже існуючого клієнта банку – залишається загадкою. 
До того ж я вимагаю щоб банком були встановлені точні терміни, коли інформація була передана на ГБ, оскільки найімовірніше що вона була передана 13-14.12 в день безпосереднього відкриття рахунку
2) - "Чого не було залишено заявку на отримання доступів IFOBS?" 
- "Такого бути не може. Заявка "нібито" залишається при відкритті рахунку". 

Наскільки я розумію, співробітники колл-центру бачать більш достовірну інформацію в системі і помилитися не могли, але все ж таки виникає питання - хто є більше некваліфікований - співробітники відділення, які не залишили з якоїсь причини заявку і нахабно брешуть що такого бути не може або співробітники служби підтримки? Я схиляюсь до першого варіанту. На додаток, всі розмови з контактом центром записуються, легко можна відстежити що саме було сказано.
3) - "Яка інформація була не вказана в заявці та з якої причини?" 
– "Система "сама" переплутала 1 цифру у номері телефону". 

Чому це сталося і чи зверталися співробітники відділення до компанії розробника - була отримана відповідь "Це не у моїй компетенції". Тобто банк знову не захотів розібратися у істинних причинах цієї проблеми та хоча б частково зняти з себе відповідальність. Питання яке напрошується само по собі- "А що взагалі в компетенції начальника відділення?". Виходячи з діалогу, взагалі нічого. 

А тепер з приводу цього питання можу сказати як людина, яка пропрацювала 5 років у компанії, що супроводжує ПЗ, встановлене в даному банку - вкотре нахабна брехня. Не може система просто так підтягнути не ту інформацію,"не ту цифру у мобільний телефон", оскільки вся вона зберігається у базі, а я не змінювала свій телефон. І навіть тут я можу припустити, що співробітники забули змінити мою адресу прописки, про яку вказано на початку цього повідомлення - ось істина причина.

Як результат: 2 тижні я не могла отримати необхідну інформацію у повному обсязі, 2 тижні мені довелося криком і скандалами вимагати інформації з приводу здавалося би простого відкриття рахунку. 2 тижні без зарплати, декілька безсонних ночей, тиждень п'ю заспокійливі, трапився на нервовому срив та напад астми чого не було не те що 2 роки, не було жодного разу за всю війну. Брехня, повне ігнорування тебе як клієнта, перекидання відповідальності з однієї людини на іншу, відсутність вибачень, але ось насамкінець останні питання - за яке "обслуговування" рахунку мені тепер платити цьому "банку" і хто мені відшкодує фізичну та моральну шкоду?

Цікаво скільки би часу прийшлось очікувати якби я не дзвонила? 
Скільки би часу прийшлось чекати, наприклад, літнім людям які не можут відстояти свої права у повній мірі? 
Бажаю всім співробітника причетних до цієї ситуації подібного обслуговування вас у інших центрах надання послуг, але вже як клієнтів, протягом 14 робочих днів, та ще і з подібним відношенням. Ось такий клієнтоорієнтований підхід в Кредобанку. Добре поміркуйте перш ніж звертатися до так званої "фінансової установи", а особливо до відділення за адресою м.Київ, пр.Перемоги 96

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Обслуговування
Наталія   03.11.2022

Доброго дня. Хотіла написати про своє враження про відвідування вашого банку. 2.11 в 15.40 я зайшла у відділення банку, яке знаходиться по вул Зеленій, 17. Звернулась до консультанта Маріі Козак, яка була вільна в той час. Сказала чітко, що хочу відкрити дебетну валютну картку ( в доларах США), на що консультант Марія Козак відповіла, що так, можна, розказала про відсотки при знятті, я погодилась відкрити рахунок ( картку). Після того, Марія Козак  сказала , що до тієі картки іде гривнева, я сказала, що мені не потрібно, вона сказала, що це іде в обовязковому порядку разом, я перепитала два рази чи це дебетна. вона відповіла що так. Я просиділа більше години, поки  Марія Козак мені оформляла, і коли вона дала мені договір на підпис, я побачила, що відкрито кілька карток кредитних і в євро, і в злотих і 2 гривневих, я була в щоці і запитала що це таке, на що вона сказала. що я вам казала, а це було неправда, бо я наголошувала на цьому, і в договорі було посиланняна пункт 1.13.5, якого в договорі не було і з яким я мала погодитись, коли я запитала де я можу прочитати цей пункт, з яким я мала погодитись, Марія Кощак почала шукати, але так і не змогла знайти, я ще раз запитала, для чого мені відкрили 5 карткових кредитних рахунків, якщо я хотіла олин дебетний, на що мені Марія немаючи мені на це вже що відповісти, дуже  незадоводено і агресивно відповіла, що це безкоштовно, а дебетний доларовий 100 гривень коштує, я не просила безкоштовно, якщо я була намірена покласти валюту на разунок, то мабуть і 100 гривень би в мене знайшлося , тому я потративши .1.5 години часу, змушена була анулювати всі рахунки, а Марія Козак навіть не думала перепросити мене за те, що некомпетентно надала мені консультацію і не надала мені послуг, які я потребувала. Надіюсь, що проведете додаткове навчання для Маріі Козак. щоб вона могла якісно обслуговувати клієнтів.  Дякую за увагу.

мій номер телефону на всяк випадок 0982651051 , також можете переглянути камеру, як це все відбувалось, щоб Марія Козак не розказувала вам , що це не так, так як мені казала. Дякую

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
Кредобанк
Тип послуги: Дебетові картки
Гість   29.08.2022

Користуюся послугами даного банку вже 7 років, нарікань не було. Тримала депозитний вклад протягом 4-х років. І ось зовсім недавно термін дії депозиту закінчився і я вирішила забрати свої гроші. Проблем з видачею готівки не було, я не про те. Замовила я гроші на відділення у своєму місті, прийшла, в касі все віддали. Звісно, що гроші були відповідним чином складені та запаковані. Запитую, де я можу перерахувати, бо сума не мала, мені відповіли, що присядьте на диванчику і там рахуйте. Уявіть собі, на диванчику, прямо у приміщенні, де відвідувачі банку. Уявляєте таку сцену?! Кредобанк, на відміну від інших банків, навіть не має спеціальної кімнати, де клієнт може спокійно перерахувати власні кошти, бо суми ж різні є, в сотні тисяч. Я трохи рахувала, але то таке рахування, де працівники між собою спілкуються, інші клієнти, постійно збиваєшся і відволікаєшся. Повернулася додому, відкрила пачку з 200-соткми і там ..... пошкоджена купюра, яка просто нагло всунена поміж інших десь всередині. Один край зверху в синьому чорнилі, а інший кут купюри зрізаний навскоси. Таке враження, що це мічена купюра, якби я десь такою розраховувалася, ще б мене затримали для вияснення, де я таку взяла. Так я її і не поміняла в той день, а наступного дня вийшла постанова від нацбанку про заборону прийому пошкоджених купюр від населення. Спілкування теж таке собі, на 3-4 з 5-ти. Одним словом, бажання користуватися послугами Кредобанку зникло. А минулого року картку мені виробляли з заявлених 3-х днів аж цілих 10, та ще й те відділення закрили з невідомих причин, а забрати з іншого відділення неможливо, треба аж заяву писати. Та є й інші нюанси, про які вже писати не буду.

Плюси:Поки не стикаєшся з якимись непорозуміннями, то все добре.
Мінуси:Мені підсунули дуже пошкоджену купюру, накшталт міченої.
Рекомендації: Нейтрально
3
Середня: 3 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Депозити
Гість   29.08.2022

Користуюся послугами даного банку вже 7 років, нарікань не було. Тримала депозитний вклад протягом 4-х років. І ось зовсім недавно термін дії депозиту закінчився і я вирішила забрати свої гроші. Проблем з видачею готівки не було, я не про те. Замовила я гроші на відділення у своєму місті, прийшла, в касі все віддали. Звісно, що гроші були відповідним чином складені та запаковані. Запитую, де я можу перерахувати, бо сума не мала, мені відповіли, що присядьте на диванчику і там рахуйте. Уявіть собі, на диванчику, прямо у приміщенні, де відвідувачі банку. Уявляєте таку сцену?! Кредобанк, на відміну від інших банків, навіть не має спеціальної кімнати, де клієнт може спокійно перерахувати власні кошти, бо суми ж різні є, в сотні тисяч. Я трохи рахувала, але то таке рахування, де працівники між собою спілкуються, інші клієнти, постійно збиваєшся і відволікаєшся. Повернулася додому, відкрила пачку з 200-соткми і там ..... пошкоджена купюра, яка просто нагло всунена поміж інших десь всередині. Один край зверху в синьому чорнилі, а інший кут купюри зрізаний навскоси. Таке враження, що це мічена купюра, якби я десь такою розраховувалася, ще б мене затримали для вияснення, де я таку взяла. Так я її і не поміняла в той день, а наступного дня вийшла постанова від нацбанку про заборону прийому пошкоджених купюр від населення. Спілкування теж таке собі, на 3-4 з 5-ти. Одним словом, бажання користуватися послугами Кредобанку зникло. А минулого року картку мені виробляли з заявлених 3-х днів аж цілих 10, та ще й те відділення закрили з невідомих причин, а забрати з іншого відділення неможливо, треба аж заяву писати. Та є й інші нюанси, про які вже писати не буду.

Плюси:Поки не стикаєшся з якимись непорозуміннями, то все добре.
Мінуси:Мені підсунули дуже пошкоджену купюру, накшталт міченої.
Рекомендації: Нейтрально
3
Середня: 3 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Депозити
Гість   27.08.2022

Какая б**ть разница на каком язике я буду говорить, клієнтів треба поважати! 

Плюси:Шахраї
Мінуси:Шахраї
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Обслуговування
Гість   05.08.2022

Користувався в Польші карткою цих аферистів , приїхав додому , а в мене -8000 боргу.

Вони просто брешуть і розводять людей

Мінуси:повний мінус
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Інше
Руслан   15.07.2022

Цей банк нікому ніколи не порекомендую.Брав кредит на авто.Я військовий і коли почалася війна мені весь час нараховували відсотки і при погашенні кредиту ні копійки з відсотків не зняли.Коли закривав рахунок то виявилося що мене без мого дозволу два роки тому назад перевели на платний рахунок де абонплата складала 150грн а місяць .При погашенні мною кредиту ніхто з працівників банку  не повідомив мене щодо того що потрібно обов я*зково закрити рахунок/тому що абонплата буде нараховуватися все життя/.Тому будьте уважні і коли ви погасите кредит , обов'язково закрийте рахунок, обов'язково замовте довідку щодо того що кредит погашено і витяг з реєстру що Ваше авто знято  з  знятзастави.Вам ніхто з працівників банку про це не скаже,

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Автокредитування
Aleksa   02.07.2022

Банк Кредо- это самый худший банк который я встречала. Персонал ничего не знает, говорят всем на все вопроса "Да" и не волнует, что люди при этом теряют деньги на комиссия к примеру. Врут на каждом шагу. Паспорт поменять, так это вообще, что то из фантастики для них это невозможно и даже если вы его потеряли, ищите где хотите, но новый паспорт не внесут. Это самый худший банк в мире. 

Плюси:Нет
Мінуси:Неадекватный персонал, врут, не профессионалы, ужасное обслуживание
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Обслуговування
WalentynaSz   26.05.2022

Недоброго дня!

Складається враження, що банк списує кошти, використані закордоном, у зручний йому день і по зручному йому курсу, і тим самим заганяє дебетні рахунки в мінус. Ще раз — дебетні картки. Дебетні. Зарплатні картки. Без попередження. І робить це банк массово і свідомо. Інформація до здійснення трансакції про те, що так буде, банком надана не була. Завдяки діям Кредобанку мої діти два тижні не матимуть що їсти. Це буквально, не фігурально. І так ситуація хоч вбийся, а тут ще завдяки Кредобанку їсти ми тепер не будемо взагалі. Сподіваюся, це зробить керівництво Кредобанку щасливішим і надасть особливої втіхи під час війни.

Добре заробили на голодних дітях?!

Нешановний банк, за ті два з копійками роки, які я мала нещастя бути вашою клієнткою, було багато чого: від кількох годин очікування у відділенні на Воровського, коли вимкнулась електрика під час моєї банківської трансакції, а у вашому “прекрасному” банку немає джерел безперебійного живлення, і просто для того, щоб трансакцію відмінити треба чекати невизначений і тривалий час. Були декілька візитів у відділення на Святошино, в якому усіх охочих маринували під час епідемії ковіду у манюньому касовому залі при непрацюючих касах з годинку. І не раз так маринували. І “провали” в роботі карток по декілька годин. Коли ні заплатити, ні перевірити стан балансу неможливо. І ти стоїш на касі як придурок, а оплатити покупку не можеш, бо Кредобанк — всьо. Висококласна професійна робота банку, чи не так?!

Я напишу відкритого листа вашому керівництву, я напишу ПКО Банку Польському. Те, що ви робите зараз, списуючи невідомо-які суми і невідомо-коли — навіть якщо дрібнюсіньким шрифтом на сто першій сторінці публічної оферти десь там раптом написано, що банк так зробити може, це — не нормально, це — здирництво. Це — як обікрасти людину на вулиці. Ваші дії когось можуть вбити.

Плюси:Не виявлено
Мінуси:Усе суцільний мінус
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Дебетові картки
WalentynaSz   26.05.2022

Недоброго дня!

Складається враження, що банк списує кошти, використані закордоном, у зручний йому день і по зручному йому курсу, і тим самим заганяє дебетні рахунки в мінус. Ще раз — дебетні картки. Дебетні. Зарплатні картки. Без попередження. І робить це банк массово і свідомо. Інформація до здійснення трансакції про те, що так буде, банком надана не була. Завдяки діям Кредобанку мої діти два тижні не матимуть що їсти. Це буквально, не фігурально. І так ситуація хоч вбийся, а тут ще завдяки Кредобанку їсти ми тепер не будемо взагалі. Сподіваюся, це зробить керівництво Кредобанку щасливішим і надасть особливої втіхи під час війни.

Добре заробили на голодних дітях?!

Нешановний банк, за ті два з копійками роки, які я мала нещастя бути вашою клієнткою, було багато чого: від кількох годин очікування у відділенні на Воровського, коли вимкнулась електрика під час моєї банківської трансакції, а у вашому “прекрасному” банку немає джерел безперебійного живлення, і просто для того, щоб трансакцію відмінити треба чекати невизначений і тривалий час. Були декілька візитів у відділення на Святошино, в якому усіх охочих маринували під час епідемії ковіду у манюньому касовому залі при непрацюючих касах з годинку. І не раз так маринували. І “провали” в роботі карток по декілька годин. Коли ні заплатити, ні перевірити стан балансу неможливо. І ти стоїш на касі як придурок, а оплатити покупку не можеш, бо Кредобанк — всьо. Висококласна професійна робота банку, чи не так?!

Я напишу відкритого листа вашому керівництву, я напишу ПКО Банку Польському. Те, що ви робите зараз, списуючи невідомо-які суми і невідомо-коли — навіть якщо дрібнюсіньким шрифтом на сто першій сторінці публічної оферти десь там раптом написано, що банк так зробити може, це — не нормально, це — здирництво. Це — як обікрасти людину на вулиці. Ваші дії когось можуть вбити.

Плюси:Немає
Мінуси:Некоректне списання
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Дебетові картки
Ігор   13.04.2022

в той час коли європейскі країни та їх банки намагаються допомагати Україні та українцям, вводять для них льготи та інші преференції  -  Кредобанк вирішив підзаробити на людях,  які змушені були виїхати з країни,  повірили цьому недобанку і відкрили в ньому свої рахунки.  Спочатку вони заманювали усіх дешевими тарифами, безкоштовним зняттям готівки в банкоматах за кордоном та ін.  А з квітня 22 року, в самий розпал війни вони вирішили змінити тарифи та підзаробити.  Коли ви вже нажеретися?

Плюси:немає
Мінуси:тільки негативні враження
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Дебетові картки
Гість   02.04.2022

Добрый день! Хочу сказать что я являюсь долгое время клиентом Кредобанка и когда настало военное время всё банки дали отсрочку по кредитам, но в моей ситуации отсрочки небыло и мало того они сняли процент по кредиту с моего счета без каких либо уведомлений( раньше было уведомление смс) , даже в приложении кредобанка нигде не отражается, просто у меня били деньги и потом исчезли. После того как я позвонил на горячую линию они сказали что сделали по закону и мне нужно было смотреть их официальный сайт чтобы  быть в курсе событий, одним словом ГАВНОБАНК, больше не хочется быть клиентом этого банка.

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Кредитні картки
Гість   14.02.2022

У цьому банку пробити грошовий переказ займає годину

Плюси:Немає
Мінуси:ДУУУУУУЖЕ довго
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Розрахунково-касове обслуговування
Гість   13.12.2021

Только что получила смс, уведомление о том что подключено смс уведомления на номер карты-первые и последние 4 цифры. Суть в том, что я не являюсь ни клиентом банка, ничего не оформляла в банке и самое интересное до этого момента и не знала о существовании такого банка. После звонка на горячую линию получила оболденный ответ-инфо по этой карте не предоставляется т к конфедициальная информация, а смс присылать на мой номер это можно. Узнать какого рода карта тоже невозможно. Вдруг там кредит на миллион? Надеюсь мою инфу передадут в СБ и вопрос решат, хотя оператор на повышенных тонах уже была меня готова послать, когда будет ответ не смогла сказать. Жду объяснений. 

Плюси:Понятия не имею, о существовании этого банка узнала случайно
Мінуси:Горячая линия ничем не помогла
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
Кредобанк
Тип послуги: Обслуговування
ОльгаГість   03.12.2021

Хочу подякувати співробітникам відділення кредобанку на Легінградській площі в Києві. Користуюсь кожен місяць- син навчається в Польші. Оператор Купінець Олена. Це просто професіонал. Вихожу із банку в чудовому настрої, повне враження , що про мене небайдуже піклуються! Також не можу не сказати про касирів. Нажаль, не запамьятала призвище, але теж Олена. Усміхнена, ввічлива- чудова! 

Рекомендації: Рекомендую
5
Середня: 5 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Обслуговування

Сторінки