Відгуки клієнтів про Мегабанк

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Банк "Мегабанк"

Банк Megabank - відгуки клієнтів 2024

Віталій   01.06.2022

Добрий день, звертаюся вкотре до правління банку повернути мій строковий депозит та виплатити його, тепер кошти знаходяться на поточному рахунку. У відділенні м.Івано-Франківськ обслуговування немає, хамлять, заставляють чекати, робили експеримент здавали 100 дол.таємний клієнт, за 2 хвилини приходили і вже казали нема в касі немає жодного долара. Це складається враження якесь МММ, де діє піраміда, віддаємо гроші не всім, і лише за рахунок нових клієнтів, які принесуть готівку.А що тоді це за управління банком, коли ви довели до того, що людина, інвалід 2 групи, яка збирала гроші з пенсій для того щоб мати на лікування і реабілітацію, довірилася вам, а ви тепер оголошуєте форс мажор. В Україні не громадянська війна, не заколот, не повстання і не революція, яке відношення агресія рф має до коштів строкових вкладів, що ви людям пил в очі кидаєте. Це неефективне управління банком привело до цього. Та ви ж хвалитеся що відкрили деякі відділення в Харкові та Києві, тоді де поділися кошти вкладників??? Ви просто їх розкрадаєте виходить а потім спустите все на ФГВФО? Що це за управління банком? Я не можу навіть малими частинами забрати свої кошти бо ваша така воля? Та аферизм це, обман і шахраство! В той час як інші банки навпаки підтримують населення в час агресії, вони надумали просто не повертати гроші з депозитів, поточних і тд. Я особисто буду подавати до суду і проситиму також відшкодування за прострочку і моральні збитки. Мій депозит завершився

Плюси:Нмає
Мінуси:Не поветають депозитів. Ховають готівку в касі відділення
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Мегабанк
Тип послуги: Депозити
Гість   22.06.2021

Через платежный терминал пополнила телефон родственнику, деньги на счет телефона не пришли. Это было днем 19го. Связалась с поддержкой, ответили, что действительно платеж не прошел, и решить вопрос можно будет не ранее 22го. У меня, по словам службы поддержки было два варианта - либо провести платеж на номер телефона, либо забрать деньги в любом отделении банка. Ситуацию решили без меня и деньги поступили на счет телефона 22 числа, хотя такое пополнение уже не требовалось. Это уже вторая неприятная ситкация именно с Мегабанком. Год назад я забирала депозит в гривне, при мне были все документы, кроме бумаги с пропиской, менеджер банка уверила, что в нем нет нужды, так как все документы сканировались при оформлении депозита. Но кассир без этой бумаги, но при наличии договора, паспорта и кода отказывалась выдать деньги. Менеджер подготовила все документы и ее все устроило, а кассир сказала, что не выдаст без этой бумаги и начала скандалить, оскорблять меня и сотрудников отделения банка. Через полчаса подвезли требуемый документ, но даже при выдаче денежных средств оскорбления не закончились. Для меня это худший банк в Украине.

Плюси:находится недалеко от дома
Мінуси:невероятные очереди и к кассе и к менеджерам, склоки и хамство кассиров, вечная духота
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Мегабанк
Тип послуги: Інше
Панова Татьяна   05.05.2021

Здравствуйте!  Хочу оценить на отлично работу Пашигоревой Лилии отделения №16 г.Харьков.

Внимательный, терпеливый и квалифицированный специалист!. С уважением, П. Т. 

Рекомендації: Рекомендую
5
Середня: 5 (1 голос)
Мегабанк
Тип послуги: Обслуговування
Лексик   15.06.2020

слегка не рассчитал итоговое *** $ по смете на обустройство в новенькой кв . в ЖК на Софие , понадобилось пополняться наличкой, решил позв. и проконс. У близких в Харьков, те однозначной наводкой рекомендовали МэгаБанк, тем более там есть линия кред. Для устроившихся без официоза или фриланс-адептов и иже ... Заявка по http, 1 день - и вот мои кред. Гривны * на выданной МэгаБ карте лиш pin и фио . до 25-000.

Плюси:+
Мінуси:No
Рекомендації: Рекомендую
5
Середня: 5 (1 голос)
Мегабанк
Тип послуги: Кредити