Колекторська компанія

Відгук про колекторську компанію "Преміум Актив"

Для таких ідіотів закон не прописаний

Телефонують о 22:32, завтра зі своїм юристом напишемо скаргу до прокуратури, Нацбанку....... Ідіоти. І на вас управу найдемо. Шахраї! 

Оцінка: 
1
Рекомендації: 
Не рекомендую
Перекредитування МФО
під нижчий відсоток!
Подати заявку

Залишити коментар до відгуку

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  _____   ____     ___     ___    _____ 
|___ / | ___| / _ \ / _ \ |___ |
|_ \ |___ \ | (_) | | (_) | / /
___) | ___) | \__, | \__, | / /
|____/ |____/ /_/ /_/ /_/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

Клиент

Здравствуйте подскажите и мне как с вами связаться чтобы тоже написать заявление в прокуратуру??

Клиент

Здравствуйте подскажите и мне как с вами связаться чтобы тоже написать заявление в прокуратуру??

Клиент

Как можно с Вами связаться, чтоб тоже написать заявление на эту контору?