Колекторська компанія

Відгук про колекторську компанію "Преміум Актив"

ублюдки

Гавнище ебаное !!!

Оцінка: 
1
Рекомендації: 
Не рекомендую
Перекредитування МФО
під нижчий відсоток!
Подати заявку

Залишити коментар до відгуку

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  _  _     _____   ____    _____   ____  
| || | |___ | |___ \ |___ / |___ \
| || |_ / / __) | |_ \ __) |
|__ _| / / / __/ ___) | / __/
|_| /_/ |_____| |____/ |_____|
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

Клиент

Все просто, беріть пишіть скаргу в Нацбанк, опишіть всі свої обставини детально. Точно така ж ситуація була в мене в минулому році, мені порадив юрист (Запитай Юриста - знайдете у вайбері групу), мені допомогло. Тому успіхів.

Клиент

Кончені підараси, гандони, уєблобани, сосіть хуй тварюки. І знайте хуй я ложив на ваші кончені дзвінки!