Клиент

Повністю згідний з вищим  написане 

Просто роблять що хочуть і тільки так як вигідно. Відмовляються від своїх слів. 
Я найшов помилку в смс, дали мені знижку на кредит а дату оплати не вказали і я повністю не вніс всю суму для оплати замість 7600 6600 вніс. 
А на другий день все відміняється хоч дати не було 

кажуть могли до нас набрати 

а правильно формувати смс не могли 

 

А про колажи і погрози а зовсім мовчу самі наглі. І без страшні 

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  ____    _____    ___    ____    ____  
| ___| |___ / ( _ ) | ___| |___ \
|___ \ |_ \ / _ \ |___ \ __) |
___) | ___) | | (_) | ___) | / __/
|____/ |____/ \___/ |____/ |_____|
Enter the code depicted in ASCII art style.