Клиент

Я ,чесно кажучи , в шоці!!! В такий складний час для нас, ця кАмпанія знаходить телефони родичів, нахабно розмовляють, випитують, погрожують. Терміново сплатити, куди поїхали, що з понеділка нараховуватимуть відсотки. Кожен раз зпробують списати з карток гроші, яких там немає. А сьогодні я спробувала зайти на сайт- ВІН ЗАБЛОКОВАНИЙ. Хто що знає?

 

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  _   ____    ____     ___    _____ 
/ | |___ \ | ___| ( _ ) |___ |
| | __) | |___ \ / _ \ / /
| | / __/ ___) | | (_) | / /
|_| |_____| |____/ \___/ /_/
Enter the code depicted in ASCII art style.