Клиент

Як колишній співробітник банківської сфери,можу тільки прокоментувати,що «найрозумніші» клієнти,це журналісти і юристи.Я впевнена ,що дана особа перекрутила абсолютно все,як зазвичай і роблять такі клієнти.Про ідентифікацію-Шановний,закон почитайте.Про процедуру купівлі облігацій-в кожному банку прихід потрібен двічі від Клієнта.Не подобається ходити в банк за 135$ -то сидіть дома разом із своєю журналістською цікавістю.І такі Клієнти бувають часто,через свою незвдоволенність життям і комплексами ,настрій споганять всім.

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
   ___     ___    _____   _  _      __   
/ _ \ ( _ ) |___ / | || | / /_
| (_) | / _ \ |_ \ | || |_ | '_ \
\__, | | (_) | ___) | |__ _| | (_) |
/_/ \___/ |____/ |_| \___/
Enter the code depicted in ASCII art style.