Клиент

Був один раз кредит в цій організації. Брала 1500 грн. Відсотки виросли щось до 5000 грн. Кредит був закритий, але кожен дееь дзвонили колектори, які працюють з цією мфо. Кумо пропонували реструктуризацію. В принципі компанія йде хоч на якісь поблажки. Кредити більше не беру і вам не раджу. 

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  _____   ____    _   _  _     _____ 
|___ | | ___| / | | || | |___ /
/ / |___ \ | | | || |_ |_ \
/ / ___) | | | |__ _| ___) |
/_/ |____/ |_| |_| |____/
Enter the code depicted in ASCII art style.