Клиент

Це 100% компанія є гроші ком використовує такі методи, в мене така ж ситуація беруть фото, обробляють і розсилають знайомим, погрожують рідним, вимагають величезну суму коштів за просрочку в місяць.
Порада для вас: пишіть скаргу в НБУ на цю компанію, прикріпіть все що писали вам і фото теж.
ось силка: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  _____    ___    _   _____    ___  
|___ | ( _ ) / | |___ / / _ \
/ / / _ \ | | |_ \ | (_) |
/ / | (_) | | | ___) | \__, |
/_/ \___/ |_| |____/ /_/
Enter the code depicted in ASCII art style.