Клиент

Повністю підримую!!! Це не банк - це ЯМА!!! Попався саме у таку ситуацію з кредитною картою. З 2018 року не можу виплатити кошти. Останні два роки регулярно платив по 2000 -2500 кожного місяця тому як війна в державі і заробляти так як раніше не взмозі. Не важко порахувати скільки я віддав цьому банку грошей, а на картці  0 і борг 41000. З 2018 по 2021 роки платив в строк та в повному обсязі місячний платіж. ВСЕ ПІШЛО НА ПРОЦЕНТИ!!! Як був борг 41000 так і залишився! Не зв'язуйтесь з цим банком!!! 

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  _  _      __      ___    _____   _ 
| || | / /_ ( _ ) |___ | / |
| || |_ | '_ \ / _ \ / / | |
|__ _| | (_) | | (_) | / / | |
|_| \___/ \___/ /_/ |_|
Enter the code depicted in ASCII art style.