Клиент

Це просто жах. Зп на те навантаження що вони хочуть дуже низька.працюєш за трьох отримаєш копійки. Заставляють перепрацьовувати не оплачують перепрацьовані години.В тривогу також примусово порацюємо, а можуть вирішити що так як тривога залишити працювати після роботи. Забирають обіди перерви.на лікарняний неможливо піти.будуть писати кожен день коли ти будеш. Я звільнилася премію за 2 місяці не випливає ,за 6т працювала. Найгірший работодавець в моєму житті.Менеджмент жах, самі нічого не роблять ідуть раніше додому а ти відпроситися не можешь.Чернігів опер.центр

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  _____   _____    ___    _   ____  
|___ / |___ / ( _ ) / | | ___|
|_ \ |_ \ / _ \ | | |___ \
___) | ___) | | (_) | | | ___) |
|____/ |____/ \___/ |_| |____/
Enter the code depicted in ASCII art style.