Хочу залишити різко негативний відгук про Кредит Каса. Це компанія, яка повністю ігнорує звернення клієнтів і не зацікавлена у вирішенні проблем.Звернення в письмовій формі залишаються без нормальної відповіді або взагалі ігноруються. Складається чітке враження, що діалогу з клієнтом вони... Читати далі
Не беріть!
CreditKasa - це компанія, яка працює за непрозорими схемами. Реальна ставка виявляється в десятки разів вищою, ніж заявлено на сайті. «Рекомендований графік платежів» - лише пастка, бо за кожен день прострочки нараховується шалена пеня та відсотки. Умови договору не дотримуються, а будь‑які спроби домовитися закінчуються додатковими штрафами. Окремо хочу відзначити непрофесіоналізм колекторів: замість конструктивного діалогу вони тиснуть, погрожують і поводяться некоректно.
Якщо маєте вибір — ніколи не користуйтеся послугами CreditKasa!
Залишити коментар до відгуку
Інші відгуки про МФО

Така історія ) брав в цих недолугих кредит 10 тис і забив на них , вони там дзвонили всим, і всі мої послали нах іх, ці обіделись подали на нотаріуса хотіли космічну суму )) але мій знайомий юрист розї,, бав їх і виграв суд , ще всі судові витрати стягнув з них )) це такі шараги як казино і так... Читати далі

Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.