Відгуки про страхову "КРЕДО" Послуга: Автоцивілка
Брав страховку на рік , виписали на три місяця . А потім включають задню , шо винин клієнт
Більше інформації про текстові формати
___ _ ___ _____ ___ / _ \ / | / _ \ |___ | / _ \ | (_) | | | | (_) | / / | (_) | \__, | | | \__, | / / \__, | /_/ |_| /_/ /_/ /_/
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.
Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.