Відгуки про страхову "МЕГА-ГАРАНТ" Послуга: Автоцивілка
Не выплачивают страховку.... обманывают , не связывайтесь
Більше інформації про текстові формати
_____ ____ _____ _____ ___ |___ / | ___| |___ / |___ / ( _ ) |_ \ |___ \ |_ \ |_ \ / _ \ ___) | ___) | ___) | ___) | | (_) | |____/ |____/ |____/ |____/ \___/
Николай 21.05.2021
Контора мега гарант отвратительная,думайте где страхуетесь.
Коментарі до відгуку
Николай 21.05.2021
Контора мега гарант отвратительная,думайте где страхуетесь.