Відгуки про страхову "Оберіг" Послуга: Автоцивілка
мошенники, выплат не делают
Більше інформації про текстові формати
____ ____ _ _ _ _ __ |___ \ |___ \ | || | | || | / /_ __) | __) | | || |_ | || |_ | '_ \ / __/ / __/ |__ _| |__ _| | (_) | |_____| |_____| |_| |_| \___/
Сергей 18.05.2023
полностью поддерживаю такой же горький опыт. мошенничество и обман.
Коментарі до відгуку
Сергей 18.05.2023
полностью поддерживаю такой же горький опыт. мошенничество и обман.