Відгуки про страхову "Ю.БІ.АЙ-КООП" Послуга: Автоцивілка
Не рекомендую! Самая ужасная, страховая на территории Украины!
Більше інформації про текстові формати
_ _ _ __ ___ __ / | | || | / /_ ( _ ) / /_ | | | || |_ | '_ \ / _ \ | '_ \ | | |__ _| | (_) | | (_) | | (_) | |_| |_| \___/ \___/ \___/
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.
Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.