Потрібні гроші?Оформіть кредит готівкою до 500 000 гривень!Отримати гроші

Відгуки клієнтів про Ідея Банк

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Банк "Ідея Банк"

Банк Idea Bank - відгуки клієнтів 2021

Гость   07.04.2021
Відгук корисний?

Сотрудники банка очень компетентные, очень довольна обслуживанием,рекомендую!!!

Рекомендації: Рекомендую
5
Середня: 5 (1 голос)
Ідея Банк
Тип послуги: Обслуговування
Гость   02.04.2021
Відгук корисний?
Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер. Оцінки з таких відгуків не зараховуються

Отзыв такой Спасибо заработу работники банка работают без нервозности Уважительно и внимательно тихо и сосредоточенно всегда сколько раз приходил молодцы помогут подскажут Героев Труда 14- молодцы так держать касса работает отлично неоднократно пополнял карту и получал наличные в кассе оплачивал услуги визового центра все обьясняют в отделении чисто Спасибо за работу клиент доволен С УВ Александр Морозов 

Плюси:Плюсы помогают подсказывают делают работу четко и внимательно касса молодец всегда четко и точно так держать
Рекомендації: Рекомендую
5
Середня: 5 (1 голос)
1
Ідея Банк
Тип послуги: Розрахунково-касове обслуговування
Гість   29.03.2021
Відгук корисний?

Дуже гарне відділення,швике та якісне обслуговування,успіху вам

Рекомендації: Рекомендую
5
Середня: 5 (1 голос)
Ідея Банк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   11.03.2021
Відгук корисний?

Ніколи не була клієнтом цього банку навіть жодних платежів ніколи в ньому не здійснювала,завжди його обходила.Але зараз,банк незаконно заволодівшим моїм номером телефону, нахабно спамить мене з різних номерів схиляючи до отримання їхнього кредиту.

На гарячій лінії шахрайським шляхом намагаються вивідати ,фактично вибити персональні дані,нібито щоб припинити спам терор, та відмовляються видаляти мій номер із спам розсилки,порушуючи  законодавство.

Банк змушує звертатись до правоохоронних органів та регулятора за захистом.

Мабуть всі їхні клієнти розбігаються від них так вони вирішили діставати,тероризувати  закидаючи спамом  сторонніх людей та навіщось збирати таким чином їхні персональні дані, можна  здогадатись для яких сфер.

Чудовими думали...припинити терор в обмін на ваші персональні дані......ОХРЕНЕЛИ!!!!!!!!

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Ідея Банк
Тип послуги: Інше
Дмитро   01.02.2021
Відгук корисний?

Менеджер Діана у віділенні "Київ-10" на вул. Попудренка, 18 біля метро Дарниця - справжній профессіонал своєї справи: максимальна ввічливвість, максимальна зацікавленість давати відповіді на питання. Наше спілкування почалося з того, що вона зателефонувала і запропонувала скористатись одним з банківських продуктів по акції. Я їй задавав чимало питань і на всі отримав детальну відповідь. Картку видавали в самому кінці дня, прибіг під закриття відділення. Мене не послали на всі чотири сторони, а оформили всі документи. Вперше за всю свою історію користування банками бачу таку лояльність до клієнтів, таку ввічиливість, та ще й у п'ятницю ввечері. 

Коли ви прийдете в Приват чи в Ощадбанк - ви такого не побачите, навіть у найцентральнішому відділенні Ощада на площі Спортивній, 1-А у ТРЦ "Гулівер" чи десь на вулиці Мечнікова, 10/2 у Приваті навіть в першій половині дня. Під вечір в цих найбільших банках менеджери, а особливо, касири - перетворюються на радянських продавщиць. Ти прийшов, шоб відбирати в них час. Задасиш питання: "Га? Шо?" Я не з усіма менеджерами спілкувався, але з усіма касирами. 

Ідея-банк мене просто приємно вразив. Може й у країни Євросоюзу можна не поспішати їхати, якщо в інших банках менеджери та касири будуть такі ввічливі? 

Додатково, крім менеджера Діани, хочу подякувати менеджеру Дар'ї, яка допомагала заповнити папери і касиру Ользі. Ви просто молодці. Діану взагалі час підвищувати до керівника контакт-центру. Чи хоча б до рівня тренера, старшого майстра. Без перебільшень.

Плюси:У відділенні "Київ-10" на вул. Попудренка, 18 - принаймні два чудових менеджери Діана та Дар'я, і один ввічливий касир Ольга, яка каже "будь ласка" після кожного звернення: "Введіть цифри, будь ласка", "І ще раз, будь ласка", "Дякуємо", "Гарного вечора".
Мінуси:Додаток О.Банк - програма, в якій поки зареєструєшся - згадаєш усі слова, які не можна казати в телевізорі і друкувати в газетах. Такого сирого і глючного банківського додатку - в житті не бачив. Наприклад, під час реєстрації приходить SMS і треба ввести код. Так от на дисплеї 854 х 480 крапок ви просто не зрозумієте куди його вводити, бо поле для вводу і кнопки з цифрами будуть поза межами екрану. І так - в усьому. Після оформлення картки, коли ти її вже отримав у відділенні і користуєшся, додаток 3 доби писав "Заберіть картку у відділенні". Стирай дані, не стирай, перевстановлюй - поки не зателефонував в контакт-центр - нічого не змінювалось. Причому, ніхто не передзвонив. Просто раз на день заходив і в один з днів - додаток почав показувати баланс картки, а не пропонувати забрати. Техпідтримка у Viber робить граматичні помилки. Деякі оператори спілкуються не так, як прийнято в 2020-х роках. Замість "Так, вірно", або "Ні, дозвольте вам пояснити принцип роботи" ви отримаєте "Так" або "Ні". Як у цифрового хлопчика. Це не погано, але спілкування на рівні Ощадбанку. Ні в яке порівняння з тими менеджерами, про яких я написав.
Рекомендації: Рекомендую
4
Середня: 4 (1 голос)
Ідея Банк
Тип послуги: Кредитні картки