Мало того що розірвали відносини без пояснення причини майже через два місяці після надання документів, так ще й комісію забирають 30% від залишку!!!! Ще й кажуть, що перерахування буде через 2-3 неділі. Якщо у вас зʼявилась думка користуватися цим банком-передумайте сто разів і наперед знайте, що у вас заберуть ваші 30% коштів!
Відгуки клієнтів про Південний
- Написати відгук
- Відгуків: 13
- Рейтинг: 1.2 з 5
- Оцінок: 13
Банк Південний - відгуки клієнтів 2026

Мало того що розірвали відносини без пояснення причини майже через два місяці після надання документів, так ще й комісію забирають 30% від залишку!!!! Ще й кажуть, що перерахування буде через 2-3 неділі. Якщо у вас зʼявилась думка користуватися цим банком-передумайте сто разів і наперед знайте, що у вас заберуть ваші 30% коштів!

Мало того що розірвали відносини без пояснення причини майже через два місяці після надання документів, так ще й комісію забирають 30% від залишку!!!! Ще й кажуть, що перерахування буде через 2-3 неділі. Якщо у вас зʼявилась думка користуватися цим банком-передумайте сто разів і наперед знайте, що у вас заберуть ваші 30% коштів!

Я є клієнтом Банк Південний.
Мій рахунок був заблокований банком через нібито підозрілі операції. Після цього банк перестав нормально виходити на зв’язок та не надає чіткої інформації щодо строків вирішення питання.
Я неодноразово звертався до підтримки банку, але кожного разу отримую однакову відповідь — що я знаходжусь у черзі і потрібно чекати. Конкретні строки не називаються, питання не вирішується вже тривалий час, мене постійно годують обіцянками «завтра» або «очікуйте».
В інтернеті я знайшов велику кількість відгуків про те, що у цьому банку клієнти можуть чекати розблокування рахунку по декілька місяців, тому така ситуація викликає серйозне занепокоєння.
Я прошу Банк Південний зв’язатися зі мною для врегулювання ситуації та надати чітку інформацію щодо мого рахунку.
Моя електронна пошта для зв’язку:
vase.degan@gmail.com
У разі подальшого ігнорування я буду змушений звертатися зі скаргами до
Національний банк України,
на сайт Мінфін, Banki.ua, Finance.ua, а також до інших контролюючих органів, щоб захистити свої права як клієнта банку.
Прошу банк не затягувати розгляд та вирішити питання у розумні строки.

В итоге приложение тупит , оператор ничего не смогла толком объяснить. При этом даже не извинилась за такую накладку

Говорят одно на горячей линии, а делают другое военных не уважают бросают трубку не хотят общаться и разбегаться в проблеме. Снимают деньги по 8 гр за каждое снятие говорят закон изменился. Была зарплатная карта и вдруг стала у них для выплат. Если говорят Вы военный должны спец. счёт делать. Объяснял что нет возможности нахожусь далеко и не всегда могу наличные снять. Но нет банк сам решает как ему лучше. Не советую этот бан не кому. Когда закроют этот частный банк.

Воруют деньги и в больших колличествах - пропадают переводы. Не советую бегите

Кожен раз, коли захожу до інтернет банкінга, пропадають декілька центів .

Банк жахливий ні в якому разі нп довіряйте йому свої гроші!!!!! Вони можуть просто зникнуть !!!!!! І ніхто їх не поверне!!!!!

Жахливий банк Південний! Клієнти банку розводять людей на гроші робіть щось з шахраями!Н.К.4029 6100 3900 6197

Банк покрывает мошенников. Никаких данных о владельцах счетов. Карты мошенников не блокируют. При попытке покупки товара переслал деньги на счет 4029 6100 3203 0301. Ни денег ни товара. А счет данного пи****са продолжает существовать и лохотронить людей.

Более трех лет не пользуюсь картой банка, т.к. была навязана, как зарплатная на предыдущем месте работы. Изменила место жительства (отделений этого банка здесь нет), изменился адрес эл. почты и теперь по вайберу в мае мне приходят претензии о погашении задолженности за нулевую карту, на которую они с февраля мне начали начислять долг по 25 грн. за так называемое «использование этой карты». Подобные средства (взимание платы за нулевую карту, которой клиент не пользуется) привлекательности Банку никак не добавит. Просто вымогательство на ровном месте.

пивденный банк через одного мошенники
фио не высвечивается ни в одном банке при переводе денег. Меня вот кинули на 1250 грн Вот с этим номером счета 4029 6100 3565 6557. И я не могу ничего сделать ни денег ни оплаченного товара. Я даже их фио не знаю чтоб как то их вычислить (((((
