Відгук про колекторську компанію "Алурія"
норм контора , вежливо набрали, предложили разбить на несколько платежей, плачу и не парюсь
Більше інформації про текстові формати
_____ _____ _ _ _ _____ |___ | |___ | / | | || | |___ | / / / / | | | || |_ / / / / / / | | |__ _| / / /_/ /_/ |_| |_| /_/
Кирилл 15.10.2021
ну если ты у них брал, то конечно. Но зачем эти дебилы названивают тем кто не брал у них ничего?
Коментарі до відгуку
Кирилл 15.10.2021
ну если ты у них брал, то конечно. Но зачем эти дебилы названивают тем кто не брал у них ничего?