Клиент

 це правда і неможливо добитися ресруктизації нехай знайдуть законний і правмильний шлях. щоб допомогти людям в такий важкий час. треба. щоб реструктизовували і припинили нараховувати  величезні проценти( цікаво звідки беруться такі жахливі проценти і кому в кишеню вониі дуть) просто розділіть на частини- не нараховуйте в той час процентів. щоблюдина могла віддати цей божевільний кредит- здирство

 

 

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  _____   _____   _____    ___     __   
|___ / |___ | |___ / / _ \ / /_
|_ \ / / |_ \ | (_) | | '_ \
___) | / / ___) | \__, | | (_) |
|____/ /_/ |____/ /_/ \___/
Enter the code depicted in ASCII art style.