Клиент

 це правда і неможливо добитися ресруктизації нехай знайдуть законний і правмильний шлях. щоб допомогти людям в такий важкий час. треба. щоб реструктизовували і припинили нараховувати  величезні проценти( цікаво звідки беруться такі жахливі проценти і кому в кишеню вониі дуть) просто розділіть на частини- не нараховуйте в той час процентів. щоблюдина могла віддати цей божевільний кредит- здирство

 

 

Comment HTML

  • Допустимые HTML-теги: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  _    ___    ____    _____    __   
/ | / _ \ | ___| |___ | / /_
| | | (_) | |___ \ / / | '_ \
| | \__, | ___) | / / | (_) |
|_| /_/ |____/ /_/ \___/
Enter the code depicted in ASCII art style.