Алла 09.04.2021
Не адекватні менеджера. Ведуть себе неадекватно , ображають , угрожають. Не допомогають у рішенню проблеми брала 5000 за місяць нарахували 13500. Не беріть тут гроші ні в якому разі
Більше інформації про текстові формати
_ _ __ _ _____ ___ | || | / /_ / | |___ / / _ \ | || |_ | '_ \ | | |_ \ | (_) | |__ _| | (_) | | | ___) | \__, | |_| \___/ |_| |____/ /_/
Не адекватні менеджера. Ведуть себе неадекватно , ображають , угрожають. Не допомогають у рішенню проблеми брала 5000 за місяць нарахували 13500. Не беріть тут гроші ні в якому разі