Алла 09.04.2021
Не адекватні менеджера. Ведуть себе неадекватно , ображають , угрожають. Не допомогають у рішенню проблеми брала 5000 за місяць нарахували 13500. Не беріть тут гроші ні в якому разі
Более подробная информация о текстовых форматах
___ _ _ _ _ ____ ___ ( _ ) | || | | || | | ___| ( _ ) / _ \ | || |_ | || |_ |___ \ / _ \ | (_) | |__ _| |__ _| ___) | | (_) | \___/ |_| |_| |____/ \___/
Не адекватні менеджера. Ведуть себе неадекватно , ображають , угрожають. Не допомогають у рішенню проблеми брала 5000 за місяць нарахували 13500. Не беріть тут гроші ні в якому разі