Клиент

Аферисти ше ті!!! Кредит погасила, а через місяць виявляється що сума у мене зросла вдвічі і вимагають погашення! З такими шахраями потрібно вирішувати справи тільки через суд, бо законних дій у них немає ніяких щодо своєї роботи. Або мати сталеві нерви щоб терпіти їхні дзвінки

Comment HTML

  • Дозволені теґи HTML: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  _____   ____     ___    _____    ___  
|___ / |___ \ / _ \ |___ | / _ \
|_ \ __) | | (_) | / / | (_) |
___) | / __/ \__, | / / \__, |
|____/ |_____| /_/ /_/ /_/
Enter the code depicted in ASCII art style.