Клиент

Аферисти ше ті!!! Кредит погасила, а через місяць виявляється що сума у мене зросла вдвічі і вимагають погашення! З такими шахраями потрібно вирішувати справи тільки через суд, бо законних дій у них немає ніяких щодо своєї роботи. Або мати сталеві нерви щоб терпіти їхні дзвінки

Comment HTML

  • Допустимые HTML-теги: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  ____    ____    ____    _   ____  
| ___| |___ \ | ___| / | | ___|
|___ \ __) | |___ \ | | |___ \
___) | / __/ ___) | | | ___) |
|____/ |_____| |____/ |_| |____/
Enter the code depicted in ASCII art style.