Егор 11.10.2021
Задовбали , просрочка 2 відсотка за добу, спочатку впарюють потім нерозпдотишся, це не нормально, це контора яка лохує і хоче вас обрати, нічого не раджу в них брати, це дерміще в яке якщо ступиш важко відчиститися...
Більше інформації про текстові формати
_ _ _ _ _ _____ _ _ | || | / | | || | |___ | | || | | || |_ | | | || |_ / / | || |_ |__ _| | | |__ _| / / |__ _| |_| |_| |_| /_/ |_|
Задовбали , просрочка 2 відсотка за добу, спочатку впарюють потім нерозпдотишся, це не нормально, це контора яка лохує і хоче вас обрати, нічого не раджу в них брати, це дерміще в яке якщо ступиш важко відчиститися...