Егор 11.10.2021
Задовбали , просрочка 2 відсотка за добу, спочатку впарюють потім нерозпдотишся, це не нормально, це контора яка лохує і хоче вас обрати, нічого не раджу в них брати, це дерміще в яке якщо ступиш важко відчиститися...
Более подробная информация о текстовых форматах
___ ___ ___ _____ _____ / _ \ / _ \ ( _ ) |___ | |___ / | (_) | | (_) | / _ \ / / |_ \ \__, | \__, | | (_) | / / ___) | /_/ /_/ \___/ /_/ |____/
Задовбали , просрочка 2 відсотка за добу, спочатку впарюють потім нерозпдотишся, це не нормально, це контора яка лохує і хоче вас обрати, нічого не раджу в них брати, це дерміще в яке якщо ступиш важко відчиститися...