Лилия 23.03.2022
Буду писати скаргу в НБУ, нарахування відсотків поза законом при військовому стані, та й списання всіх коштів з рахунку без попередження - це шахрайство!Вам також раджу написати скаргу на сайті Нацбанку
Більше інформації про текстові формати
____ ____ ___ _ _ _ _ |___ \ |___ \ ( _ ) | || | | || | __) | __) | / _ \ | || |_ | || |_ / __/ / __/ | (_) | |__ _| |__ _| |_____| |_____| \___/ |_| |_|
Буду писати скаргу в НБУ, нарахування відсотків поза законом при військовому стані, та й списання всіх коштів з рахунку без попередження - це шахрайство!Вам також раджу написати скаргу на сайті Нацбанку