Лилия 23.03.2022
Буду писати скаргу в НБУ, нарахування відсотків поза законом при військовому стані, та й списання всіх коштів з рахунку без попередження - це шахрайство!Вам також раджу написати скаргу на сайті Нацбанку
Более подробная информация о текстовых форматах
_____ __ _ _____ ___ |___ / / /_ / | |___ | ( _ ) |_ \ | '_ \ | | / / / _ \ ___) | | (_) | | | / / | (_) | |____/ \___/ |_| /_/ \___/
Буду писати скаргу в НБУ, нарахування відсотків поза законом при військовому стані, та й списання всіх коштів з рахунку без попередження - це шахрайство!Вам також раджу написати скаргу на сайті Нацбанку