Значит их клиент пропорол мне всю водительскую сторону ,звоню трубку неберут. Хамят,насчитали 17000 за крыло ,2 двери,и заднее крыло .Мне моя страховая скинула сколько они мне должны замерзла звоню им ,а они ещё говорят хотите берем трубку хотите неберем трубку .Всю хамскую бесіду записала на... Читать далее
Отзывы клиентов о страховых компаниях Украины
Вы можете опубликовать свой отзыв о страховых компаниях Украины, их услугах и продуктах. Для этого необходимо выбрать страховую из выпадающего списка, нажать на кнопку "Перейти" и нажать кнопку "Написать отзыв".
Последние отзывы

Никогда не связывайтесь с этой компанией!!!!Никогда!!!За 10 лет посетил более 30 стран,были разные случаи,но такого отношения не было никогда!!!!!Нахожусь в Тайланде, случился страховой случай( начались резкие боли в почках и головокружение сильно,на 3 день обратился в эту компанию) отправили... Читать далее

Рік тому страхову компанію СК «УНІКА» мені порекомендували друзі. У друзів були страхові випадки, компанія компенсувала витрати на ремонт авто. Я теж вирішив застрахувати своє авто в компанії СК «УНІКА». Подзвонив менеджеру компанії Ігорю Валерійовичу. Після розмови по телефону, я відправив... Читать далее

Виплату зробили за 9 днів з моменту подання заяви. Пошкодження були не сильні, тож можна було б і швидше, але якщо брати в увагу що це все в умовах війни, то і на тому спасибі.

Я уже застрахована не первый год.Ранее компания выплачивала все во время.Сейчас произошел страховой случай 13 сентября была операция,документы поданы 30 сентября,в день выписки из больницы.И началось,то документы не видят,то бомбили и миллион причин ,на данный момент вообще рассказывают о... Читать далее

Вже 15 років всі авто страхую в УНІКА. Були невеликІ пошкодження, завжди в досить короткі терміни були виплати. На жаль попав в ДТП уже під час війни і , сума відшкодування досить велика, я навіть не очікував, що в короткі терміни все вирішиться. Дякую. При цьому я нірвзу не спілкувався з... Читать далее

Це дуже погана страхова компанія Люди не страхуйтесь в них Вони будуть вам дурити голову І в кінці нічого не виплатять Вони тільки гребуть гроші

ни в коем случае не пользуйтесь услугами этой конторы.застраховал квартиру у них через приват.случился страховой случай-прорыв трубы в санузле.подал все необходимые документы.более 2х недель ни слуха ни духа.позвонил сам.отказ по причине что труба в середине поржавела.то есть по их логике... Читать далее

Страховку від Провідної надала компанія. Вже три роки є їх клієнтом, тому є що сказати.
Якщо вам страхову оплачує компанія, то норм бонус. Поки ви не вичерпаєте їх ліміт все буде добре, але якщо щось серйозне станеться, то можете викинути свою страховку в смітник разом із договором.

Машина: киа спортейдж Повреждения: правая передняя и задняя дверца + переднее правое крыло Когда повредили: не знаю. Сумма, кт утвердила страховая: 17065,66 3 дня и деньги ушли на СТО. Сработали ок.

Дуже приємно, що Ви довіряєте страхування нашій компанії і задоволені сервісом!
Маю в них поліс на страхування здоров'я. Нещодавно зветалась з приводу підвернутої ноги. На прийом до лікаря записали досить швидко. В лікарні чекати не довелось, прийшла за назначеним часом. прийняли одразу ж. Зробили рентген, виявилось зміщення. Наклали такий типу чоботь-тубус, сказали через 3... Читать далее

Хочу сказати, що компанія обманює і знаходить причини не виплатити страхову суму. Я захворіла, хвороба є в переліку, надала необхідні документи про лікування і вперше заявила про страховий випадок, але отримала відмову, бо така хвороба була в мене колись раніше. Це якщо ангіна чи запалення... Читать далее

Страхувався по КАСКО кілька раз вже у Гардіан. Цього року потрапив у дтп. Трохи подоставали з доками, але все закрили.

Страховку видали на роботі. Приємно був здивований швидкістю та якістю, коли прийшла потреба звернутися за обслуговуванням. Раніше недооцінював переваги мед страховки. По факту відкрив для себе нові зручні можливості. Дякую фахівцям компанії.

Вирішили без проблем питання по ДТП. Це виявилося для мене приємним сюрпризом. Жодної катавасії з паперами та мінімум питань від страхової.
Не минуло тижня, а мій автомобіль уже працює.

Добрий день.
Хтось отримав від цих аферюг відшкодування по рішенню суду ???

Придбав поліс зеленої карти на сайті.
В Німеччині, на пакрковці біля МакДональдсу, здаваючи назад, задньою частиною авто в'їхав в закріплені до іншої автівки два електровелосипеди і пом'яв одному з них переднє колесо. Все пофотографував. Написав в страхову.
Відповіли, щоб заповнив... Читать далее

Не можуть порахувати суму збитку , маючи на руках висновок незалежного експерта ! На гарячій лінії , людина яка представилась Олегом , грубить і не дає відповіді на запитання ! МТСБУ і юристи і все!

Пізно увечері їхав додому. На повороті різко загальмував і отримав "поцілунок з заду". У результаті пом'ятий бампер, фара…. Виплати отримав.

Задоволена сервісом цієї компанії. Застрахована на роботі по медичному страхуванню.Є можливість краще дбати про своє здоров'я. І суттєво заощаджувати.Обслуговування мені подобається. Раніше не була застрахована, тож порівнювати нема з чим, але й так відчувається, що компанія на високому рівні.... Читать далее

Найгірша страхова компанія!!! Тільки і думають, як зменшити страхову суму і як найдовше не виплачувати!!! Ще ті аферисти

Хочу залишити відгук про компанію «Провідна».
Хочу подякувати дівчатам з медасистансу за швидку та якісну допомогу у критичній для мене ситуації.
Застрахована перший рік. І поки що всім дуже задоволена.

В мене Автоцивілка у Гардіан. Було ДТП, доки оформили швидко. Виплатили вже гроші по страховці. Норм все

Хочу подякувати за допомогу в лыкуванны тещі, яка перенесла інфаркт "на ногах". Дякую за оперативність та професіоналізм!

Застрахований перший рік. Вже два рази виплатили по медічній страховці.Політ нормальний. В клініки відправляють хороші.Можно й обирати, де блище. Як на мене нормальний сервіс, все швидко, все як треба. І екогомія на ліках та лікарях непогана.
