Потрібні гроші?Оформіть кредит готівкою до 500 000 гривень!Отримати гроші

Відгуки клієнтів про Альфа-Банк

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Банк "Альфа-Банк"

Банк Alfa-Bank - відгуки клієнтів 2021

Гість   13.04.2021
Відгук корисний?

Найгірший банк!!!

На гарячу лінію ледве додзвонилися, там дівчина жодним чином не допомогла. Людині біля банкомату не віддає кошти, а вона не каже що можна зробити, їх списало і не видало!!!

Найжахливіший банк, "все зроблено для клієнта".

Для завантаження сторінки банку треба чекати годинами, жахливо глючить.

Плюси:Жодних
Мінуси:Жахливе обслуговування, жахлива інтернет-сторінка, гаряча лінія просто кошмар, торочить одне і те ж не пропускаючи далі
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Альфа-Банк
Тип послуги: Обслуговування
Гість   25.03.2021
Відгук корисний?

Сьогодні 25.03.2021 подзвонила на гарячу лінію банку так як моя карта була заблокована, про що звісно ж мене не було повідомлено ні смс ні по телефону, і мій роботодавець не міг нарахувати мені зарплату. На лінію вийшла співробітниця кол центра і вже з замовитим тоном привіталась. Спершу виявилось, що ніби моя карта не прив'язана до номера телефону,а як мені приходять смс на вайбер співробітниця мені нічого не відповіла, весь час підганяла, і коли справа дійшла до того ,що мене спитали яке зарахування було останнім на моїй карті ,я відповіла вірну суму ,так як дивилась в робочому кабінеті, співробітниця фиркнула на мене ,сказала що не правильно і попрощалась,я попросила її спинитись та дати мені змогу задати ще декілька питань ,але дівчина просто скинула трубку і більше мені кол-центр не відповідав і я змушена завтра йти фізично в банк з документами та виясняти цю проблему.

Плюси:Немає
Мінуси:Жахливе та замовите обслуговування
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
Альфа-Банк
Тип послуги: Обслуговування
Гость   16.03.2021
Відгук корисний?

День добрий!

наманався зняти депозит в Києві, сума около 20 000 грн., достроково
Готовий був до перерахунку процентів за весь період по пониженій ставці (як зазвичай люблять робити банки), однак у видачі - відмовили!!!
Це у них проблема з ліквідність? чи можливо знову буде заборона на вилучення депозитів як була в минулі роки?

Плюси:тривалий період банка на ринку України
Мінуси:від спілкування до роботи з клієнтом
Рекомендації: Не рекомендую
2
Середня: 2 (1 голос)
Альфа-Банк
Тип послуги: Депозити
Олена   12.03.2021
Відгук корисний?

Сьогодні 12.03.2021р. отримувала готівку в касі на Титова, м. Дніпро, тому що є обмеження по отриманню готівки через термінал. Якщо в сумі отримуєш більше цього обмеження, далі буде комісія 1% від суми отримання + ще 20 грн. зверху.
Касир дуже не хотіла обслуговувати, була незадоволена, що я прийшла в касу. Я їй пояснила, що є обмеження по сумі, а в касі немає, вона переконувала, що в касі є обмеження.
Хоча, по пакету картки, я можу двічі на місяць зняти в касі без обмеження по сумі і без комісії.
Потім я підійшла до одного з фахівців, щоб дізнатись, чи є такий пакет, де є більше обмеження по сумі (або немає такого) для зняття через термінал.
Почав відповідати російською мовою, та перейшов на українську після мого прохання, за що дякую, але мовного закону цей банк не дотримується.

Плюси:немає
Мінуси:не клієнтоорієнтований банк
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Альфа-Банк
Тип послуги: Розрахунково-касове обслуговування
Гість   26.02.2021
Відгук корисний?

Взяв в Альфа Банку кредит готівкою 50000 грн. разом з якимись комісіями і страховками получилося 52250 грн.

Виплачував все згідно з графіка платежів 12 місяців (кредит був на 48 місяців). Щомісячна плата складала 2817 грн. тобто 2000 грн це були (комісії банку і касове обслуговування), а 817 грн мені мало йти на погашення і з кожним місяцем все більша і більша сума. Тобто не важко порахувати 2817×12=33804 грн!!! З цієї суми мало йти 24000 +_ на комісії банку і 9804 на погашення тіла кредиту… В результаті після оплати 12 місяців (все в термін і без просрочок) залишилося ще сплатити 48600 грн!!! Тобто 52250−48600=3650 грн. Тобто із оплаченних 34000 Альфа банк закрив мені тіла кредиту 3650 грн!!! А мав майже 10000!!! Нікому ні за яких обставин НЕ РЕКОМЕНДУЮ АЛЬФА БАНК!!! Якщо це читають працівники НБУ прошу Вас як регулятора банківської діяльності в Україні звернути увагу на цей банк і позбавити його ліцензії на право займатися банківською діяльністю …готовий надати усі документи (копії договора, копії квитанці і документ про перекредитування в іншому банку на суму 48600 грн готовий відправити заказним листом). На прохання надати мені справку про мої платежі вимагають 150 грн. а коли питаю де 6000 грн пропали то розводять руками переводять на інші відділи. Це не банк це ГАНЬБА!!! для України!!!

Плюси:Не має
Мінуси:Купа!! Одні мінуси, від обслуговування на віділенні до різних платежів за справку і прочу лабуду.. Це гірший банк в Україні..
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
Альфа-Банк
Тип послуги: Кредити
Тарас   14.01.2021
Відгук корисний?

Незв'язуйтесь, і будуть ваші нерви в порядку. Затримують грошові перекази. Підтримка сцить вам в очі, рядить різне фуфло, грубість при обслуговуванні це норма. Про некомпетентність гарячої лінії можна складати анекдоти, по рівню непрофесійності колл-центр пробите дно.
Ставка по кредиту в вас обросте річним обслуговуванням у $ 28 (65грн Х 12 = 780грн) і вишенькою на торті (приховані умови кредитування) плата за зняття готівки КАРЛ! В рік ця плата вам обійдеться 160грн в міс , це фіксована сума! (на рік Х 12 = 1920грн або $ 68,5 ). Додаємо ще відсоток для прикладу 10000грн при відсотках 3,5 або 350грн що місяця 3500грн $ 124,7. Припустивши що ви зробили цю помилку життя і зняли 10 тис грн на рік ($356). Ви віддасте крім тіла кредиту 10000грн ще 780грн + 1920грн + 3500грн = 6200грн. В процесі відносин з банком вам спробують нав'язати готівковий кредит з ще "вигіднішими" умовами.
Особлива "гордість" альфа-банку система "інтернет-банкінг"- яка при відсутності будь якої заборгованості вам її нарахує. А кол центр буде говорити що зарахування коштів йдуть аж три дні і те що вам показує інтернет банкінг (Увага!) - не вірна інформація! Може навіть спостерігатися наступна ситуація - у двох додатках банку ви будете бачити (!) різні суми, шкода не можу додати скрінів.

Як маленька незручність з якою вам треба буде жити це мала кількість відділень і банкоматів альфа банку.

А на сам кінець щоб ви не думали що все так просто. Якщо вирішити закрити рахунок і отримати довідку про відсутність заборгованості (вартість 120грн) ви ЗОБОВ'ЯЗАНІ чекати (!тадам!): 45 днів

Плюси:їх немає
Мінуси:все описане вище
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Альфа-Банк
Тип послуги: Кредитні картки
Гость   30.12.2020
Відгук корисний?

Банк фактически сильком вынудил установить свое мобильное приложением. Поддержка может сутками не отвечать на вопросы. По телефону чтоб дозвониться надо иметь огромное терпение и кучу свободного времени. Еще месяц назад перечислил немного валюты на свой долларовый счет, а вчера его не стало отображаться и в личном кабинете и в приложении. Ответа нет. Помощи нет.

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Альфа-Банк
Тип послуги: Обслуговування
Галина   16.12.2020
Відгук корисний?

На мій мобільний номер телефону телефонує людина, яка представляється працівником Альфа банку та в грубій формі хамить, що я є сусідом боржника банку. Номери телефонів з яких телефонують 093 0932805, 0730734523, 0930937091. Прошу прийняти міри до своїх працівники та негайно припинити мені телефонувати. В іншому випадку буду змушена звернутися в правоохоронні органи на Ваш Банк. Дякую за розуміння. 

 

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Альфа-Банк
Тип послуги: Інше
Валєра   16.12.2020
Відгук корисний?

Вимагають сплатити кредит який я в них ніколи не отримував! А ще мій номер телефону розповсюдили різним уродам, які не дають спокою. Номера  їхні постійно міняються, не встигаю блокувати!

Плюси:Ноль
Мінуси:!00%
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
Альфа-Банк
Тип послуги: Кредити
Гость   12.11.2020
Відгук корисний?

Уважаемые будущие клиенты банка!
Мое субьективное мнение и личный опыт, которым я хочу поделиться, по поводу данного учреждения.

Вляпался не по воле своей, а по воле случая в кредит. Подкупило:
-быстрое оформление и выдача кредита
— Очень выгодные условия кредита, по сравнению с другими предложениями на рынке. 17.9% шутка ли!?

Значится беру кредит, начинаю платить, исправно плачу на протяжении 7 месяцев. Плачу сумму больше чем сумма платежа с четкими намерениями закрыть раньше срока на который брался кредит.

Спустя 7 месяцев решаю проверить баланс, с намерением закрыть кредитную линию. Арифметика простая сумма кредита +%годовых / кол-во месяцев используемого кредита.

Звоним на горячую линию и узнаем, что наша цифра не уменьшилась на сумму платежей, а выросла +20т
ШОК!!!
Начинаем разбираться: Оказывается, в предложении, у них называется АКЦЕПТ (краткое описание договора)
указан пункт(дословно не помню): кассово-аппаратные услуги 2.56% (без указания за какой период). Другими словами БАНК ( а по сути мошеннеческая структура) может трактовать этот пункт в своих интересах, и вот они решили что это КАУ это % по обслуживанию в месяц, но не от суммы остатка а на общее тело кредита.
Как минимум этот пункт должен разъяснятся при оформлении кредита. Что сотрудник банка не сделал, а сказал что это единоразовая комиссия на момент выдачи кредита. Т.е. сотрудник банка, который работает по инструкции умышленно ввел клиента в заблуждение с целью продажи кредитного продукта. Вероятно план горел, нужно бонусы отрабатывать.

ИТОГО по стоимости кредитного продукта в «замечательном» банке именуемый гордым именем АЛЬФА:
(2.56*12)+17.9=48.62%!!!

Друзья! ДА Вы охренели от слова совсем.

ИТОГ:
Нарушение моих прав на получение полной развернутой информации по продукту по моему требованию. Сотрудник отказался выдать договор на руки для изучения. ( Я Вам сейчас все расскажу, ничего секретного там нет, все тоже самое что и в Акцепте).

Сотрудник банка ввел в заблуждение меня при «покупке» данного продукта, по КАУ. заверив что 2.5 это единоразовый платежа не ежемесячная комиссия. Наверно у них так в инструкции по работе с клиентами прописано так отвечать.

Я могу трактовать эти действия со стороны сотрудника как умышленные действия с целью получения выгоды для себя, банка (кому как угодно).

Банк не идет на реструктуризацию долга с учетом Выше описанного. МЫ сами виноваты что взяли такой кредит, закрывая глаза на то, что их официальный представитель в лице сотрудника банка препятствовал получению как либо информации, Пандемия их не волнует. Ну верно они же с другой страны… наверно планеты

Реструктуризация это вообще отдельная песня: берут твое первоначально тело и делают просто меньше процент не 48%, а 42%. При этом все твои платежи деланные ранее не учитываются. По сути дают новый кредит на закрытие старого под новые условия.

Мой вывод таков:
Даже если уж очень нужны средства в последнюю очередь стоит идти в Этот «банк».
Здесь Вы НЕ получите лояльных условий кредитования, условий обслуживания. При обращении в банк на условиях добросовестных платежей по графику для обсуждения смягчения условий кредитного договора (который, повторюсь мне отказались выдать на руки), Вы получаете аргументированный отказ.
Вас затра*ают невменяемые звонилки с тупыми вопросами зачитываемые по бумажке, и если ответишь не так как у них написано начинают истерить. Звонки будут поступать с угрозами, с игнорированием какого либо законодательства и права. Манипуляция законами с целью запугивания.
Банк абсолютно не ориентирован на клиента.

Я надеюсь, что отзыв будет полезен тем, кто изучает сначала своего будущего кредитора, а уже потом берет средства в кредит.

АЛЬФА -БАНК «мертвый банк»

Плюси:нет о слова вообще
Мінуси:- Скрутые условия кредитования -не выдают договор на руки - обманываю в пояснении условий - не имеют тактичности в телефонных разговорах - не идут на встречу добросовестному плательщику - телефонный тероризм - угрозы использования и передачи личной информации третьим лицам без официального уведомления
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
2
Альфа-Банк
Тип послуги: Кредити
Алексей   02.04.2020
Відгук корисний?

горячая линия бесполезна - сначала долго рассказывают про коронавирус при тарификации как междугородней связи, потом робот упорно не пропускает к оператору, требуя, чтобы вопрос был озвучен ему. Похоже, Скайнет начал захват мира с Альфа-банка.

Рекомендації: Не рекомендую
2
Середня: 2 (1 голос)
Альфа-Банк
Тип послуги: Обслуговування
Андрей   05.03.2020
Відгук корисний?

Была у меня дебетовая карточка этого банка в году так 2011. Этой карточкой не пользовался, просто лежала. в 2014 она стала не действительной. Я давно забыл об этом банке кроме тех случаев, когда на почту он периодически присылал свои рекламные письма. И какое же было мое едивление, когда в 2020 году позвонил сотрудник банка и сказал, что у меня там какой-то долг есть перед банком и его срочно нужно погасить. Буду ехать в банк и разбираться.

Плюси:Нет
Мінуси:Рисуют какие-то эфемерные долги
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Альфа-Банк
Тип послуги: Дебетові картки