Потрібні гроші?Оформіть кредит готівкою до 500 000 гривень!Отримати гроші

Відгуки клієнтів про Ізібанк

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Банк "Ізібанк"

Банк izibank - відгуки клієнтів 2021

Гость   07.03.2021
Відгук корисний?

А мне изибанк нравится!

Плюси:Всё чётко!
Мінуси:Минусы:отказ в кредите хотя он мне не нужен. Люди берут карты из за кредита в основном. Будет как кошелёк тогда.
Рекомендації: Рекомендую
4
Середня: 4 (1 голос)
Ізібанк
Тип послуги: Кредитні картки
Богдан   17.02.2021
Відгук корисний?

Встановив додаток Izibank, надав всі копії необхідних документів. По картку прийшов у відділення Таскомбанку, де мені роздрукували договір і дали на підпис. Відразу пройшовся по реквізитах і виявив помилку. Виявилось що б виправити помилку я вимушений заповнити заяву, в  якій значну частину я мав вписувати вручну. Витратив ще на це час, хоча я ще не є клієнтом банку, нічого не підписував, тому можна було б відразу здійснити виправлення, а не писати ще додаткові заяви, тим більше що помилка допущена банком.

Далі вичитав договір і знайшов статтю, яка суперечить законодавству. Банк самостійно придумав що б я надав їм дозвіл щодо надання інформації про мої рахунки в податкову. Законодавством не передбачено по фізичній особі подавати інформацію про відкриті рахунки  в податкову, якщо вона не здійснює підприємницьку діяльність. Я не здійснюю підприємницьку діяльність, чому банк категорично вимагає надати їм такий дозвіл? Тому і зазначив, що не погоджуюсь із цим пунктом. Далі мені відмовили у обслуговуванні - ну й добре бо не хочеться обслуговуватись в банку який з перших кроків знайомства так відноситься до потенційних клієнтів.

Мені важко уявити, якщо елементарні складності ще на самому початку, то яке буде обслуговування далі.

Раджу всім уважно вичитувати їхні договори, публічні договори на сайті, певно там ще можна знайти якісь видумки банку - бо потім багато можете втратити.

Плюси:На перший погляд непогані умови, тарифи для обслуговування.
Мінуси:Ставлення до клієнтів. Видумування договірних умов, які не передбачені законодавством і не зрозуміло для чого банк так принижує клієнта. Політика банку не спрямована на встановлення дружнього, взаємовигідного партнерства. Певно девіз банку: "Хочеш бути нашим клієнтом - танцюй під нашу жахливу музику, інакше - ти нам не треба".
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Ізібанк
Тип послуги: Обслуговування
Михаил   03.12.2020
Відгук корисний?

ХОЧУ РАССКАЗАТЬ О СВОЕМ ОТНОШЕНИИ К БАНКУ КОТОРЫЙ НАЧИНАЕТ СВОЮ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ.ПАРУ МЕСЯЦЕВ НАЗАД УЗНАВ В СЕТЯХ ЧТО IZI БАНК НАБТРАЕТ ОБОРОТЫ И НАЧИНАЕТ БЕТА ТЕСТИРОВАНИЕ.РЕШИЛ ПОПРОБОВАТЬ МОЖЕТ И ПРЕДЛОЖАТ ЧТО ТО СВЕЖЕЕ И НОВОЕ.ЗАРЕГЕСТРИРОВАЛСЯ НА САЙТЕ И....СРАЗУ НАЧАЛОСЬ С ОБМАНА.В ПРИЛОЖЕНИИ ПИШУТ ЧТО В СВЯЗИ С БОЛЬШОЙ ПОПУЛЯРНОСТЬЮ В ВАШЕМ РЕГИОНЕ НЕ ХВАТАЕТ КУРЬЕРОВ ПО ДОСТАВКЕ КАРТОЧЕК.ЖДИТЕ!!! ХОРОШО ЖДЕМ.ЧЕРЕЗ КАКОЕ ТО ВРЕМЯ ЗВОНЯТ ПО ПРЯМОЙ ЛИНИИ И ОКАЗЫВАЕТСЯ НА МОМЕНТ ТЕСТТРОВАНИЯ КАРТОЧКИ ВЫДАЮТ ТОЛЬКО В КИЕВЕ.ХОРОШО ПОНЯЛ.ПРОШЛО ПАРУ МЕСЯЦЕВ ОПЯТЬ ВХОЖУ В ПРИЛОЖЕНИЕ УЖЕ НАЧАЛИ ОБСЛУЖИВАТБ В НЕСКОЛЬКИХ ОБЛАСТНЫХ ЦЕНТРАХ.ДУМАЮ УЖЕ ЛУЧШЕ.КАК РАЗ ПЛАНИРУЮ НА ДНЯХ ПОЕЗДКУ В КИЕВ.АВОСЬ ПОВЕЗЕТ.ОПЯТЬ ПОДАЮ ЗАЯВКУ.ЗВОНЯТ С БАНКА И ВЕЖЛИВО МНЕ ОБЬЯСНЯЮТ ЧТО В КИЕВЕ В ЛЮБОМ (ПОДЧЕРКИВАЮ/В ЛЮБОМ/) ОТДЕЛЕНИИ ТАС КОМБАНКА ВЫ СМОЖЕТЕ ПОЛУЧИТЬ КАРТОЧКУ.В КИЕВЕ ЗАЕЗЖАЮ В ОТДЕДЕНИЕ НА АКАДЕМ ГОРОДКЕ А МНЕ ТАКЖЕ ВЕЖЛИВО И С УДИВЛЕНИЕМ ОТВЕЧАЮТ ЧТО IZI КАРТОЧЕК У НИХ ДО СИХ ПОР НЕ БЫЛО!!!. ТАК С ЧЕГО ВЫ НАЧИНАЕТЕ? НЕ УСПЕВ ПРОЙТИ ТЕСТИРОВАНИЕ.ЗНАЧИТ IZI БАНК РАБОТАЕТ А ОСТАЛЬНОЙ ЛЮД ПРОСТО ТАК НА ПРОГУЛКУ ВЫШЕЛ

 

Рекомендації: Не рекомендую
2
Середня: 2 (1 голос)
Ізібанк
Тип послуги: Кредитні картки