Відгуки клієнтів про Банк Львів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Банк "Банк Львів"

Банк Львів - відгуки клієнтів 2022

Гість   15.09.2021
Відгук корисний?

ПРОСТО КОШМАР, А НЕ БАНК

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Банк Львів
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   25.08.2021
Відгук корисний?

Не відповідають на дзвінки. З п'ятої спроби зв'язатися з консультантом з валютних операцій, була відправлена на переадресацію, де постійно скидали мій дзвінок. На питання про курс валют не мають чіткої відповіді, називали іншій курс, а не той по якому банк обмінює. Витрачений час на спробу бути клієнтом банку, байдужість працівників 

Плюси:Не мають взагалі
Мінуси:Байдужість персоналу
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Банк Львів
Тип послуги: Обмін валют
Гість   05.08.2021
Відгук корисний?

Вдруге натрапляюсь на видачу сумнівних купюр а саме долларів, до виклику поліції не дійшло тому що швидко зреагував начальник відділу, доллари які мені видали були дуже схожі на фальшиві а саме цифри були ніби обмальовані зеленим кольором вони мерехтіли , машинка для перевірки чотири рази не ідентифікувала гроші, а на пятій раз машина пропустила їх як справжні , міняти не поміняли ,але на мое прохання обміняти ті гроші що мені видали на гривню згодились.Я втратив комісію на конвертації, але залишився з грошима а не з фантіками які мені хотіли втулити. Також хочу сказати що людей на відділення мало і я вважаю що скоріш їм не доплачують тому що кліентів дуже багато ,зал маленький , коллектив теж, і одна дівчина робить тільки один вид роботи, керівництво мае або зарплату підійняти людям щоб вони за таке знущання хочаб отримували гроші, або розширити штат. Питань не маю, на мій коментар можна не відповідати.

ремарка краще сто разів перевірте кошти та залиште обов"язково квитанції, зафіксуйте на відео або фото отримання готівки , в банку  щоб на відео або фото були номери купюр.

Плюси:Ввічливі та грамотні спеціалісти
Мінуси:перевірка готівки
Рекомендації: Нейтрально
1
Середня: 1 (1 голос)
Банк Львів
Тип послуги: Обмін валют
Іванна   01.06.2021
Відгук корисний?

Доовір кредитний прописаний не чітко, рахунок для погашення не знайти, чат не надав теж інформації, смс з текстом на номер 3344 (в дооворі прописано відправ і отримаєш реквізити) не працє, Шукати відділення це теж жах, їх у Львові 3шт. Просто жах, ніколи не беріть у них кредит, бо не зможете дізнатись як його погасити, І ще запропонували карточку свою з якої можна погасити, а про то що 25рн з"їдає кожного місяця не попередили. Думайте добре, перш ніж з ними співпрацювати. Гроші добрі взяли за кредит а послуг "0" .

Плюси:немає
Мінуси:не рекомендую
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
Банк Львів
Тип послуги: Кредити
Ростислав   30.04.2021
Відгук корисний?

Сьогодні 30.04.2021 року хотів оплатити платіж забудовнику, в якого ж відкритий рахунок в банку Львів, та перестала працювати система у всіх банках(це як правило в малих банках). Та найдивніше те що комісія щоб зарахувати платіж на юр особу в тому ж самому банку складала 180 грн. Скористався Приват Банком, де заплатив комісії - 3 грн. Абсолютно не розумію доцільності існування такого банку.

Плюси:Відносно непоганий курс валют.
Мінуси:- мала кількість відділень та кількість банкоматів, - довгі процедури поповнення рахунків, - наскільки мені відомо - повна відсутність терміналів, - нерегульовані обідні перериви(King cross ), - шалені комісії по платежаш на їхні ж рахунки, - немає системи клієнт банк
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
Банк Львів
Тип послуги: Розрахунково-касове обслуговування
Гість   10.04.2021
Відгук корисний?
Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер. Оцінки з таких відгуків не зараховуються

Хороше відношення, індивідуально підходять до клієнта.

Плюси:Послуги, відношення, бажання допомогти
Рекомендації: Рекомендую
5
Середня: 5 (1 голос)
Банк Львів
Тип послуги: Послуги для бізнесу