Отзывы клиентов про Банк Львов

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Банк "Банк Львов"

Банк Львов - отзывы клиентов 2023

Мати дитини інваліда   03.12.2022

Ваш Ванк Львів обкрадають дітей інвалідів з пенсійної картки крадуть гроші арешт зробила Ільчишин Л, ШАХРАЇ,  Злодії не по закону, нарушають закон ЗЛОДІЇ, на всю Україну і Європу розкажу і писати буду що банк Львів ШАХРАЇ і ЗЛОДІЇ крадуть дітей інвалідам гроші з пенсійних карток ЗЛОДІЇ,  ШАХРАЇ. 

Плюсы:Я про банк Львів в інтернет напишу нехай всі знають ШАХРАЇ і ЗЛОДІЇ і В КАНАДІ Мій брат напише на всю Європу який Банк Львів, війна в Україні а вони дітей інвалідам картки пенсійної Крадуть гроші, ШАХРАЇ і ЗЛОДІЇ
Минусы:ЗЛОДІЇ і ШАХРАЇ крадуть дітей інвалідам пенсійні гроші ШАХРАЇ банк Львів ЗЛОДІЇ
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Банк Львов
Тип услуги: Обслуживание
Богдан   13.07.2022
Плюсы:немає черг ввічливі працівники
Минусы:немає
Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
Банк Львов
Тип услуги: Депозиты
Гість   25.08.2021

Не відповідають на дзвінки. З п'ятої спроби зв'язатися з консультантом з валютних операцій, була відправлена на переадресацію, де постійно скидали мій дзвінок. На питання про курс валют не мають чіткої відповіді, називали іншій курс, а не той по якому банк обмінює. Витрачений час на спробу бути клієнтом банку, байдужість працівників 

Плюсы:Не мають взагалі
Минусы:Байдужість персоналу
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
Банк Львов
Тип услуги: Обмен валют
Гість   05.08.2021

Вдруге натрапляюсь на видачу сумнівних купюр а саме долларів, до виклику поліції не дійшло тому що швидко зреагував начальник відділу, доллари які мені видали були дуже схожі на фальшиві а саме цифри були ніби обмальовані зеленим кольором вони мерехтіли , машинка для перевірки чотири рази не ідентифікувала гроші, а на пятій раз машина пропустила їх як справжні , міняти не поміняли ,але на мое прохання обміняти ті гроші що мені видали на гривню згодились.Я втратив комісію на конвертації, але залишився з грошима а не з фантіками які мені хотіли втулити. Також хочу сказати що людей на відділення мало і я вважаю що скоріш їм не доплачують тому що кліентів дуже багато ,зал маленький , коллектив теж, і одна дівчина робить тільки один вид роботи, керівництво мае або зарплату підійняти людям щоб вони за таке знущання хочаб отримували гроші, або розширити штат. Питань не маю, на мій коментар можна не відповідати.

ремарка краще сто разів перевірте кошти та залиште обов"язково квитанції, зафіксуйте на відео або фото отримання готівки , в банку  щоб на відео або фото були номери купюр.

Плюсы:Ввічливі та грамотні спеціалісти
Минусы:перевірка готівки
Рекомендации: Нейтрально
1
Средняя: 1 (1 голос)
Банк Львов
Тип услуги: Обмен валют
Іванна   01.06.2021

Доовір кредитний прописаний не чітко, рахунок для погашення не знайти, чат не надав теж інформації, смс з текстом на номер 3344 (в дооворі прописано відправ і отримаєш реквізити) не працє, Шукати відділення це теж жах, їх у Львові 3шт. Просто жах, ніколи не беріть у них кредит, бо не зможете дізнатись як його погасити, І ще запропонували карточку свою з якої можна погасити, а про то що 25рн з"їдає кожного місяця не попередили. Думайте добре, перш ніж з ними співпрацювати. Гроші добрі взяли за кредит а послуг "0" .

Плюсы:немає
Минусы:не рекомендую
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
Банк Львов
Тип услуги: Кредиты
Ростислав   30.04.2021

Сьогодні 30.04.2021 року хотів оплатити платіж забудовнику, в якого ж відкритий рахунок в банку Львів, та перестала працювати система у всіх банках(це як правило в малих банках). Та найдивніше те що комісія щоб зарахувати платіж на юр особу в тому ж самому банку складала 180 грн. Скористався Приват Банком, де заплатив комісії - 3 грн. Абсолютно не розумію доцільності існування такого банку.

Плюсы:Відносно непоганий курс валют.
Минусы:- мала кількість відділень та кількість банкоматів, - довгі процедури поповнення рахунків, - наскільки мені відомо - повна відсутність терміналів, - нерегульовані обідні перериви(King cross ), - шалені комісії по платежаш на їхні ж рахунки, - немає системи клієнт банк
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
2
Банк Львов
Тип услуги: Расчетно-кассовое обслуживание
Гість   10.04.2021
Есть вероятность, что данный отзыв носит заказной характер. Оценки с таких отзывов не засчитываются

Хороше відношення, індивідуально підходять до клієнта.

Плюсы:Послуги, відношення, бажання допомогти
Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
Банк Львов
Тип услуги: Услуги для бизнеса