CreditKasa - це компанія, яка працює за непрозорими схемами. Реальна ставка виявляється в десятки разів вищою, ніж заявлено на сайті. «Рекомендований графік платежів» - лише пастка, бо за кожен день прострочки нараховується шалена пеня та відсотки. Умови договору не дотримуються, а будь‑які... Читать дальше
Негативний відгук
Хочу залишити різко негативний відгук про Кредит Каса. Це компанія, яка повністю ігнорує звернення клієнтів і не зацікавлена у вирішенні проблем.Звернення в письмовій формі залишаються без нормальної відповіді або взагалі ігноруються. Складається чітке враження, що діалогу з клієнтом вони уникають, а будь-які пояснення фінансової ситуації не беруться до уваги.
Нарахування відсотків і штрафів дуже високі — борг швидко зростає до суми, яку складно реально погасити. При цьому жодних нормальних варіантів реструктуризації або індивідуального підходу не пропонують.
Таке ставлення виглядає як повна відсутність клієнтоорієнтованості: тільки нарахування боргу без будь-якої підтримки або компромісу.
Через це думаю звертатися в НБУ, щоб перевірили законність дій компанії та порядок нарахувань.
Загалом дуже негативний досвід. Не рекомендую цю компанію нікому. Навіть у ситуації, яка була б критичною або загрозливою для життя і здоров’я, я б більше не звернулася до цієї компанії, бо рівень довіри та ставлення до клієнта повністю втрачено.
Оставить комментарий к отзыву
Другие отзывы про МФО

Така історія ) брав в цих недолугих кредит 10 тис і забив на них , вони там дзвонили всим, і всі мої послали нах іх, ці обіделись подали на нотаріуса хотіли космічну суму )) але мій знайомий юрист розї,, бав їх і виграв суд , ще всі судові витрати стягнув з них )) це такі шараги як казино і так... Читать дальше

Комментарии к отзыву
На данный момент нет комментариев. Будьте первым, кто оставит здесь свой комментарий.