Рекомендую як надійного партнера
Тарас / 11.06.2026 / 0
Звернувся до страхової як потерпіла в ДТП сторона. Усі умови договору були дотримані, жодних затримок з оформленням і розгляданням справи. Сумою відшкодування повністю задоволений
Рекомендую
Комментарии к отзыву
На данный момент нет комментариев. Будьте первым, кто оставит здесь свой комментарий.