Гроші виплатили за ДТП.
Гість / 14.06.2026 / 0
Вважаю, що якість страхової компанії перевіряється не під час продажу поліса, а саме під час врегулювання. У моєму випадку Оранта виконала свої зобов’язання. Були робочі моменти, пов’язані зі збором документів та очікуванням рішення, але в підсумку питання вирішене позитивно.
Рекомендую
Комментарии к отзыву
На данный момент нет комментариев. Будьте первым, кто оставит здесь свой комментарий.