Страховая Ю.Эс.Ай

Отзывы о страховой "Ю.Эс.Ай"
Услуга: ОСАГО (Автогражанка)

Жах а не страхова компанія

Ракова пухлина на ринку страхування. Саме через діяльність таких компаній і формується негатив  людей до інституції страхування. Справа 80-88, 12 листопада ДТП, де винуватець, напревеликий жаль, мав поліс цієї структури (язик не повертається називати оце страховою компанією. Лише рахували збитки - місяця півтора. Сьогодні вже 103 день з моменту подачі документів, а виплати немає (по закону має бути 90). Можливо скарги в МТСБУ і НБ допоможуть, якщо ні - зясовуватимемо стосунки в судовому порядку.
Словом, Як десь стикнетесь з написом Ю.Ес.Ай. - оминайте найдальшими шляхами. Одна зірка в рейтингу - це забагато.

Плюсы: 
відсутні
Минусы: 
- не виплачують коштів; - нікчемний сервіс;
Оценка: 
1
Рекомендации: 
Не рекомендую

Оставить комментарий к отзыву

Comment HTML

  • Допустимые HTML-теги: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  _____   _____   ____    _  _     _ 
|___ / |___ / | ___| | || | / |
|_ \ |_ \ |___ \ | || |_ | |
___) | ___) | ___) | |__ _| | |
|____/ |____/ |____/ |_| |_|
Enter the code depicted in ASCII art style.

Комментарии к отзыву

На данный момент нет комментариев. Будьте первым, кто оставит здесь свой комментарий.