Страховая Ю.Эс.Ай

Отзывы о страховой "Ю.Эс.Ай"
Услуга: ОСАГО (Автогражанка)

Жахливий сервіс

Потрапив в невелике ДТП. Так як був потерпілою стороною довелося познайомитись зі страховою usi. Після підготовки всіх документів озвучили суму ремонту авто, яка менше на 20-30% від ринкової вартості ремонту. По факту виплатили на 30% МЕНШЕ. Оператор просто пояснив, що це у клієнта франшиза і цю суму (2600грн) винуватець має заплатити сам. Чому не можна таку інформацію повідомити раніше??? Наразі після 3 місяців ДТП винуватець змінив номер телефону(((

 

Плюсы: 
Щось таки виплатили. Отримав досвід по роботі з страховими (негативний правда)
Минусы: 
Заниження суми страхового випадку Жахливий сервіс
Оценка: 
1
Рекомендации: 
Не рекомендую

Оставить комментарий к отзыву

Comment HTML

  • Допустимые HTML-теги: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  _  _     _____   ____    _  _     _____ 
| || | |___ / |___ \ | || | |___ /
| || |_ |_ \ __) | | || |_ |_ \
|__ _| ___) | / __/ |__ _| ___) |
|_| |____/ |_____| |_| |____/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Комментарии к отзыву

На данный момент нет комментариев. Будьте первым, кто оставит здесь свой комментарий.