Відгуки клієнтів про ОТП Банк

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Банк "ОТП Банк"

Банк OTP Bank - відгуки клієнтів 2024

Віра   22.02.2024

Після того як я надала банку документи за своїми джерелами доходу, мені зателефонували з банку і рекомендували САМОСТІЙНО, СВОЄЮ ВОЛЕЮ, написати заяву на закриття рахунку. Приїхавши у відділення, я нічого не підозрюючи поганого, тому що вже робила так в інших банках написала заяву на закриття рахунку, думаючи, що гроші мені зараз видадуть у касі, та як операционістка миттєво закрила мою карту, але операционістка сказала, що гроші за регламентом банку я отримаю лише через 45 днів.

Я з'ясувала, що у Законі про Банки та про Платіжні послуги — 45 днів це термін видачі довідки про закриття рахунку, рахунок закривається моментально після проведення останніх операцій з рахунку після видачі залишку. Я не маю жодних зобов'язань перед банком або за рахунком, тобто банк зобов'язаний відразу видати або перерахувати залишок по рахунку після отримання заяви на перерахування коштів.

Більше 10 днів тому я написала заяву на ім'я директора відділення, що прошу перерахувати залишок на мій рахунок у Приватбанку, але досі гроші не перераховані. Тобто банк змушує вас написати заяву на закриття рахунку, а потім прикриваючись своїм регламентом, який суперечить законам України, самовільно користується вашими грошима, а керівництво банку ігнорує інструкції своїх клієнтів щодо їхніх грошей. Взагалі банк повністю відповідає країні, до якої він належить і наживається на українцях під час війни.

Плюси:Не знайшла
Мінуси:Шахрайські дії, не дотримуються законодавства
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Дебетові картки
Гість   02.02.2024

Отримати пластик можливо тільки у відділенні в Україні. Довірена особа може отримати тільки по довіреності, складеної в банку або у нотаріуса.
Тепер, коли закінчився термін дії моєї картки OTP Platinum, перейшов на Моно, бо там і довірена особа може отримати, і за кордон вони відправляють.

Плюси:Пояснили у чаті про свою обмеженість ввічливо та швидко
Рекомендації: Не рекомендую
2
Середня: 2 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Кредитні картки
Гість   19.12.2023

працівники банку загубили зарплатну картку. А тепер все по порядку. в грудні 2023 року закінчилася зарплатна картка, в додатку з'явилася ще одна картка, звернувся в банк в м.Рівне щоб дізнатися що це за картка, працівник банку повідомив що це моя нова перевипущена картка яку фізично я за декілька днів зможу отримати у відділенні 30 листопада я прийшов в відділення де мене повідомили що ця картка була відправлена в Харків так як зарплатний рахунок відкривався там, звязалися з відділенням там повідомили що поки вони нічого не знають до 6 грудня. : грудня прийшов знову в відділення картки ніде немає написав заяву щоб мою нову картку перевідправили з Харкова в Рівне, на це все в банку сказали що потрібно почекати 10 днів. 19 грудня мій візит знову в відділення банку в м.Рівне і тут розпочалося саме цікаве касир, я так зрозумів що дівчатка на касі у них профі з усіх заплутаних питань бо за 4 роки обслуговування я жодного разу не потрапляв до АЛЯ менеджерів по роботі з клієнтами, спочатку довго і нудно шукала мою картку яка потипу уже була в них потім довго переглядала листування виявилося що картка до них так і за 2 тижні не прийшла я потратив у відділенні длизько 2 годин, потім пробувала звязатися з хаковом безрезультатно, потім десь ходила і прийшла із рішенням що моя зарплатна карта стала віртуальною і я можу її під'єднати до електронного гамаця і розраховуватися нею бо банк так вирішив, на моє запитання а чому мене про такий дивайс від банку ніхто не повідомив і не питав тобто не отримував згоди знову десь пішла потім мені запропонували перевипустити нову картку уже за гроші  і вже її привязати до зарплатного рахунку, на питання а де ж моя картка сказала що вони не знають і будуть звязуватися з харковом. Домовилися що мені перетелефонують як отримають відповідь від Харкова, ввечері мені перетелефонували але нічого не змогли сказати виявилося що цю картку ніхто не випускав вона віртуальна бо на період воєнного часу банк не випускає пластикові картки, ваша стара картка дійсна ви можете нею розраховаватися а готівку можете зняти тільки в банкоматі ОТП який є один на все Рівне і мабуть на область, бо інші банки не приймають прострочені картки, ну і навіщо вам готівка. Тепер щоб мені мої кошти перевести на картку іншого банку я з них маю ще раз заплатити комісію бо вони собі так вирішили. Хто може прояснити ситуацію? 

Мінуси:Шарашкіна контора
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Дебетові картки
Гість   01.11.2023

Главный офис-это стопроцентная ОПГ по отношению к своим клиентам, которая сидит за семью замками в центре Киева и прямого контакта с сотрудниками, решающими все вопросы, нет. Блокируют карту мгновенно, которую потом просто невозможно разблокировать. Документы, которые получает Главный офис на Жилянской, или куда-то пропадают, или юристы их теряют, или еще что-то не слава Богу и, в итоге, ни отделения, ни контакт-центр не видит никаких документов о разблокировке карточного счета. Соответственно, твои деньги залипают в обороте банка.Обходите стороной этот банк. Есть другие банки, которые заинтересованы в своих клиентах.

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Обслуговування
Гість   03.10.2023

Було прострочено платіж по споживчому кредиту на 2 дні. При чому 50% від планового платежу внесено вчасно, а 50% доплачено на третій день.

Колектор хамло рідкісне, телефонує і залякує судами, арештами. Ображає, принижує та шантажує, розмовляє як з бидлом . Клієнтоорієнтованість це явно їх коник. Нема слів, одні емоції

Плюси:З плюсів сподіваюсь буде лиш один- жирний хрест на діяльності контори, з такими співробітниками
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
ОТП Банк
Тип послуги: Кредити
Гість   30.09.2023

Мій батько положив 120.000 грн на свій рахунок в отп банку для оплати операції по протезу,як хотів перевести кошти для оплати його рахунок заблокували,попросили походження коштів,коли батько спитав чи може він їм відправити онлайн вони відмовились,сказали тільки через відділення,коли батько дав їм довідку про походження коштів вони протянувши неділю закрили йому рахунок і сказали чекати повернення коштів 45днів

 

Плюси:0
Мінуси:Банк повне гавно а не партнер
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Інше
Гість   30.08.2023

Коли прийшла закривати зарплатні карти, то прийшлось заплатити 300 грн. Типу якийсь тарифний план, про який я, за 3 роки користування картами, вперше почула..

якесь шахрайство на рівному місці.

Плюси:--
Мінуси:--
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Розрахунково-касове обслуговування
Гість   30.08.2023

не віддають гроші , які зависли на технічному рахунку

Мінуси:некомпетентні працівники, які працюють не для клієнта
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Інше
Тетяна   28.07.2023

Дякую менеджнеру Ірині у відділенні м.Івано-Франківськ за швидке вирішення проблеми, чіткі і зрозумілі роз‘яснення. Колектив цього відділення приємний і ввічливий.

Рекомендації: Рекомендую
5
Середня: 5 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Обслуговування
Гість   06.07.2023

З доларового рахунку зникла велика сума грошей. Не рекомендую

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Дебетові картки
Гість   22.06.2023

Когда закончился срок действия моей зарплатной карты, пришлось ехать для замены в отделение, которых на все Запорожье аж целых два! Сказала сотрудница ждать неделю, пришлют СМС о готовности карточки. прошла неделя, вторая. на третьей неделе поехала снова в отделение. С горем пополам вытребовала свою карту. На вопрос, почему не пришло СМС вразумительного ответа не получила. А если бы я год не приезжала, то что? Моя карточка так и лежала бы у них в тумбочке? Пообещали направить запрос, чтобы выяснить, почему не было СМС.  Думаю, что этого сделано не было. После этого посмотрела свои расходы в личном кабинете, потом отправила выписку о расходах на свою почту. И тут выясняется, что за перевыпуск карточки с меня сняли 25 грн, хотя об этом никто не говорил. причем формулировка в выписке гласит: "за создание дубликата основной карты из-за потери/кражи". Что интересно, этой строки о расходах в 25 грн в личном кабинете нет. Если бы не запросила выписку, то так бы об этом и не узнала. Это специально банк так делает? С каждого клиента по 25 грн - хорошая сумма для банка набегает.  Звоню на горячую линию банка, конечно же, за мой счет. Говорят - это плата за перевыпуск. Спрашиваю, а почему же это так и не написать? Оператор прямого ответа не дает. Советует узнавать там, где я заказывала новую карточку, а это снова трата моего времени и денег на проезд. Лучше с этим банком дел не иметь - только нервы потратите и свои кровные.

Плюси:Когда навязывают кредитные карты или другие ненужные клиенту услуги, то очень любезны.
Мінуси:Все остальное - сплошной минус.
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Інше
Гість   10.05.2023

Один из тупорылых банков Украины. Оплата проходила в сроки, а всё равно насчитали. Когда этот сранный банк исчезнет?

Плюси:Нет
Мінуси:Банк и вся система
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Кредити
Оксана   09.05.2023

Персонал банку, напевно, вчать, як відпугувати клієнтів. Хотіла обміняти валюту, адміністраторка-гот, нагрубила, не привіталася, всім своїм видом показувала, як їй все це набридло. Бейджика не було, відмовилася називати своє ім'я.

Плюси:Немає
Мінуси:Весь банк- один мінус
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Обслуговування
Олександ   05.04.2023

Мало пишу відгуків, але вже дістало! ДУЖЕ, ДУЖЕ незручно і нервово користуватися додатком отп смарт через ноут. Причин багато - починаючи від переказів по реквізитам IBAN і просто переказів між картками інших банків. А в останній час він чомусь не працює. Не знаю, хто саме займався розробкою даного додатку, але це, мабуть, була зграя пройдисвітів. Перед тим, як запускати даний "продукт", зазвичай його тестують. Візьміть для порівняння додаток Райффайзену - зручно, зрозуміло, доступно. І головне!!! Він працює. Вже мабуть разів більще двадцяти разів звертався на гарячу лінію, в думках проклинаючи розробників. Таке відчуття, що це зроблено навмисно. 

Мінуси:Якщо у Вас сильна нервова система, то раджу скористуватися послугами даного банку!!!
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Обслуговування
Гість   04.04.2023

Сьогодні зняла з картки 2000 гривень, заплатила 185.86 комісії. Ви дебіли?

Я все життя маю справу з банками, такого ще в мене не було. 

Плюси:Плюси ???
Мінуси:Один жирний мінус.
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Дебетові картки
Гість   23.03.2023
Плюси:Плюсов НЕТ
Мінуси:Банк работает на местных валютчиков в Каменец-Подольском.!!!
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Кредити
КлієнтБанку15   25.02.2023

Я користуюсь цим банком з 2008 року. А зараз у мене єдине бажання "відповзти" від нього. Закрити усі картки. Розрахуватися до копійки і забути про нього, як жахітній сон.

Мінуси:З карткою "Мані на кармані" ОТП банк отримує найвищий рейтінг.
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Обслуговування
Вячеслав    07.02.2023

Шахраї,Взяв в кредит ноутбук.Кожного місяця справно платив.Спеціально в системи стали відправляти сумму менше,щоб цей кредит розтягнути.На всі запитання,чому вони так поступили,відповісти не змогли.Шарашкіна контора,горіть у пеклі та чекайте іск!

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Оплата частинами - розстрочка
Олена   13.01.2023

Найгірший банк який може бути,гаряча лінія платна,додзвонитися так і не змогла а гроші всі пішли,якщо через банк кидати гроші на карту(наприклад 20000 тис то буде приходити по 1500 кожного дня)це просто жесть а не банк….УЖАСС…люди не ходіть в цей банк

Мінуси:1 банк на всю Тернопільську обл
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Обслуговування
Гість   19.12.2022

Произвел оплату в валюте ( по указанному банком курсу 37,301 на 19.12.2022) а деньги сняли из расчета по курсу 40,50 . На вопрос почему так, ответ - ну вот так.

Плюси:0
Мінуси:Одни минусы
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Кредитні картки
Гість   08.12.2022

1. Очень жадный банк! Отсутствует бесплатная горячая линия. Для того, чтобы дозвониться но городской киевский номер, надо иметь деньги на счету.

2. Как-то прижало воспользоваться их кредитом. Через неделю погасил сумму полностью, а через месяц пришло сообщение, что там что-то накапало и я им снова должен! 

3. Один банкомат на весь город (в отделении), да и тот частенько не работает. Вчера заехал, хотел снять деньги - не работает! Заехал на следующий день, банкомат отработал штатно, даже СМС-ку прислал о снятии, но вот одна загвоздка - денег не выдал))) 

Плюси:Нет
Мінуси:Кидают на деньги, нервы и время
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Обслуговування
Валентин   02.12.2022

За обслуговування картки банк 3 роки брав 100 грн на місяць. З Вересня 2022 року самостійно зробив плату 300 грн. В 3 рази. Не попередивши клієнта, я тільки сьогодні дізнаюсь що борг. На питання в банк, менеджер відповідає, ми самі приймаєм рішення про зміну умов. Тобто, завтра захочуть 1000 грн, будеш платити.

Якщо ви маєте кредит з % ставкою 33, то завтра можете мати 70%, і банк каже це ми так вирішили.

На питання що змінилось в обслуговуванні мого рахунку, кажуть нічього, просто плати 300 грн

Рекомендації: Нейтрально
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Кредитні картки
Клієнт   01.11.2022

Закрив картку в банку два роки як назад, через рік зателефонували, сказали що є заборгованість по картці 4,34 грн., погасив її,

Через місяць зателефонували сказали, що вже! заборгованість 11 грн., зателефонував в банк, сказали, що за відкриття рахунку, який я відкрив два роки тому,  на питання чому саме 11 грн., відповісти не змогли, ще й нахамили, ставлення до клієнтів дуже жахливе!

Мінуси:Закрив картку в банку два роки як назад, через рік зателефонували, сказали що є заборгованість по картці 4,34 грн., погасив її, Через місяць зателефонували сказали, що вже! заборгованість 11 грн., зателефонував в банк, сказали, що за відкриття рахунку, який я відкрив два роки тому, на питання чому саме 11 грн., відповісти не змогли, ще й нахамили, ставлення до клієнтів дуже жахливе!
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Дебетові картки
Гість   18.10.2022

Вкотре переконуюсь, що з цим банком не можна мати справу !!!

Плюси:Навіть незнаю
Мінуси:Все
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Кредитні картки
Гість   17.10.2022

Багато років я і чоловік є клієнтами банку,ніколи не було з ними проблем.До війни оформили готівковий кредит.завжди вчасно вносили всі платежі,навіть у період повномаштабного вторгнення . За 2 тижні до дати списання платежу внесли його.Платіж був навіть більший того,який відображався в додатку та чат боті в телеграмі.Кошти прийшли і наче все добре,кругом пише,що платіж сплачено вчасно і наступний нарахується після дати списання цього,але в день списання прийшло смс про борг 53 грн…на гарячій лінії не дають інформації чому в боті і додатку тоді відображався некоректний платіж.І як висновок маємо зіпсована кредитну історію,хоча ніколи не мали ніяких проблем.як ми мали зрозуміти,що внесеної нами суми недостатньо якщо в додатку,чат боті і смс написано що все ок? Прикро…

Плюси:Немає
Мінуси:Ми в шоці від некомпетентності і некоректності цього банку.
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Кредити

Сторінки